•  
  •  
  •  

Новини

Визначення завдань, КПЕ службової діяльності державних службовців, які займають посади державної служби категорії «А», розглянуто на семінарі для керівників центральних органів виконавчої влади

З ініціативи НАДС для керівників центральних органів виконавчої влади проведено семінар-нараду на тему «Визначення завдань, ключових показників результативності, ефективності та якості службової діяльності державних службовців, які займають посади державної служби категорії «А».

Мета наради: надання інформаційно-методичної підтримки керівникам центральних органів виконавчої влади для якісної організації визначення завдань, ключових показників результативності, ефективності та якості службової діяльності.

Квітень, 19/2018
#НоваДержавнаСлужба в регіональній пресі

Роз’ясненню основних принципів роботи реформованої державної служби першого етапу був присвячений виступ Голови Національного агентства України з питань державної служби Костянтина Ващенка на брифінгу для представників регіональної преси, що відбувся 19 квітня.

Квітень, 19/2018
Підходи до розроблення професійних стандартів у сфері публічної служби обговорено на засіданні круглого столу

За участю зацікавлених представників центральних органів виконавчої влади, Офісу реформ Кабінету Міністрів України, профспілок, вітчизняних експертів та експертів Офісу Ради Європи в Україні, Програми «U-LEAD з Європою», представників провідних навчальних закладів України відбувся круглий стіл на тему «Професійні стандарти у сфері публічної служби», на якому обговорено підходи до розроблення професійних стандартів у сфері публічної служби, враховуючи специфіку служби в органах місцевого самоврядування.

Квітень, 18/2018
19 квітня 2018 року о 16 годині відбудеться семінар-нарада на тему «Визначення завдань, ключових показників результативності, ефективності та якості службової діяльності державних службовців, які займають посади державної служби категорії «А»

19 квітня 2018 року для керівників центральних органів виконавчої влади буде проведено семінар-нараду на тему «Визначення завдань, ключових показників результативності, ефективності та якості службової діяльності державних службовців, які займають посади державної служби категорії «А».

Мета: надання інформаційно-методичної підтримки керівникам центральних органів виконавчої влади для якісної організації визначення завдань, ключових показників результативності, ефективності та якості службової діяльності.

Квітень, 18/2018
Переможець на зайняття вакантної посади державної служби категорії «А»

За результатами конкурсу на зайняття вакантної посади Секретаря Рахункової палати – керівника апарату визначено:

переможцем – Ходаковського Вадима Володимировича;

другим кандидатом – Кравченко Ольгу Олександрівну.

Квітень, 17/2018
Проблемні питання і подальші кроки щодо реформування системи публічного управління в Україні обговорено у Львівському університеті

У рамках робочого візиту на Львівщину Голова Національного агентства України з питань державної служби Костянтин Ващенко відвідав Львівський національний університет імені Івана Франка, зокрема зустрівся з адміністрацією вищого навчального закладу і прочитав відкриту лекцію для студентів та працівників.

Квітень, 13/2018
За участю представників Світового банку відбувся семінар «Державний огляд фінансів в Україні: обговорення проміжних результатів»

Заступник Голови НАДС Андрій Заболотний взяв участь у семінарі «Державний огляд фінансів в Україні: обговорення проміжних результатів».

Квітень, 13/2018
Розпочався робочий візит Голови НАДС на Львівщину

Голова Національного агентства України з питань державної служби Костянтин Ващенко перебуває з робочим візитом у Львівській області.

У рамках візиту Костянтин Ващенко зустрівся з головою Львівської облдержадміністрації Олегом Синюткою. Під час розмови обговорено стан реформування державного управління і державної служби.

Квітень, 12/2018
Реформа державного управління – пріоритет для України

18-19 квітня 2018 року запрошуємо журналістів національних та регіональних медіа взяти участь у тренінгу «Навіщо Україні реформа державного управління та як вона змінить життя кожного громадянина»

Більше інформації про захід тут: http://bit.ly/internews_ua

Реєстрація за посиланням http://bit.ly/PAR_media до 12 квітня, 12:00

Детальніше: e-mail okucher@internews.ua або за тел. (063)1385247 (Ольга Кучер)

 

Квітень, 11/2018
НАДС розпочинає роботу з придбання та впровадження Інформаційної системи управління людськими ресурсами та нарахування заробітної плати на державній службі (HRMIS)

Відповідно до Плану заходів з реалізації Стратегії реформування державного управління України на 2016 – 2020 роки, НАДС розпочато роботу щодо придбання та впровадження інтегрованої інформаційної системи управління людськими ресурсами в державних органах (HRMIS).

Наразі аналізується ринок постачальників таких програмних продуктів з метою уточнення вимог для проведення тендеру з відбору найбільш прийнятного постачальника для впровадження HRMIS в Україні.

Квітень, 11/2018