•  
  •  
  •  

Публічний звіт Голови Ващенка К.О. відбудеться під час розширеного засідання колегії Національного агентства України з питань державної служби

23 лютого 2017 року відбудеться розширене засідання колегії НАДС, на якому Голова НАДС прозвітує про результати діяльності у 2016 році та представить План роботи на 2017 рік.

Метою Колегії є публічне обговорення та належне інформування громадськості про результати діяльності НАДС у 2016 році.

До участі у розширеному засіданні колегії запрошуються представники громадської ради при НАДС, представники громадських об’єднань, організацій роботодавців, професійних спілок, некомерційних організацій, експерти галузі державної служби і представники засобів масової інформації.

Під час заходу також планується розглянути наступні питання:

  1. Про діяльність НАДС з питань захисту законних прав та інтересів державних службовців.
  2. Про основні напрями реформування системи підготовки, спеціалізації та підвищення кваліфікації державних службовців і посадових осіб місцевого самоврядування у 2016 році.
  3. Про взаємодію центрального апарату та міжрегіональних управлінь НАДС в частині надання роз’яснень та консультацій з питань, які не врегульовані Законом України «Про державну службу» та іншими нормативно-правовими актами.
  4. Про проект посібника «Дисциплінарна та матеріальна відповідальність державних службовців: практичний посібник для керівників служб управління персоналом».
  5. Різне.

Регламент:

10:00-10:45 - Презентація публічного звіту Головою НАДС Ващенком К.О.

10:45-11:00 - Запитання та відповіді.

Місце: вул. Прорізна, 15, 6 поверх зала засідань, адмінбудівля Національного агентства України з питань державної служби.

Представникам ЗМІ вхід вільний за посвідченнями журналіста та документами, що засвідчують особу.

 

Публічний звіт НАДС за 2016 рік