•  
  •  
  •  

Питання кваліфікаційних іспитів для кандидатів на посади державної служби обговорено Головою НАДС Костянтином Ващенком на зустрічі з представниками Державного екзаменаційного центру Азербайджанської Республіки

Під час візиту до Азербайджанської Республіки Голова Національного агентства України з питань державної служби Костянтин Ващенко, заступник Державного секретаря Кабінету Міністрів України Володимир Федорчук і заступник Керівника Апарату Верховної Ради України Олександр Мартиненко зустрілися з керівництвом Державного екзаменаційного центру Азербайджанської Республіки та ознайомилися з особливостями вступу на державну службу в Азербайджані та роботою Центру в цілому.

Голова НАДС поділився досвідом конкурсного відбору кандидатів на посади державної служби та розповів про стан реформування державного управління в Україні.

Крім того, на зустрічі з азербайджанськими колегами обговорено питання щодо розробки тестових систем та баз даних, що сприяють модернізації системи державної служби.

Довідково: Державний екзаменаційний центр, створений 11 квітня 2016 року, є центральним органом виконавчої влади та бере участь у формуванні державної політики у сфері державної служби. Завданнями Центру є забезпечення рівного доступу громадян до державної служби на конкурсній основі, проведення тестування як державних службовців, так і учнів загальноосвітніх шкіл та студентів вищих навчальних закладів на здобуття освітньо-кваліфікаційних рівнів (бакалавр, магістр).