•  
  •  
  •  

Питання впровадження нового Закону України «Про державну службу» на території Луганської області розглянуто на засіданні колегії Луганської обласної державної адміністрації

Голова Нацдержслужби Костянтин Ващенко перебував з робочим візитом у Луганській області, під час якого провів зустріч з головою Луганської обласної державної адміністрації – керівником обласної військово-цивільної адміністрації Юрієм Гарбузом. На зустрічі, зокрема, обговорено актуальні питання впровадження нового законодавства з питань державної служби.

Костянтин Ващенко взяв участь у засіданні колегії Луганської обласної державної адміністрації. У своєму виступі Голова Нацдержслужби підкреслив, що у законі прописано всі процедурні моменти, а також передбачено певні стимули для державних службовців – змінилася модель оплати праці держслужбовцям, а саме, піднято вагу посадового окладу. На думку Костянтина Ващенко, викликом сьогодення є кадрове забезпечення процесу децентралізації.

Після засідання колегії Голова Нацдержслужби провів нараду-семінар з представниками служб управління персоналом апарату, структурних підрозділів обласної державної адміністрації, керівниками апаратів і служб управління персоналом районних державних адміністрацій області, а також представниками служб управління персоналом територіальних підрозділів міністерств, інших центральних органів виконавчої влади, які здійснюють свої повноваження на території Луганської області. На нараді-семінарі обговорено найбільш проблемні питанні впровадження нового Закону України «Про державну службу» та визначено шляхи їх вирішення.

Цього ж дня Костянтин Ващенко взяв участь у прямому ефірі на Луганському обласному державному телебаченні на телеканалі «ЛОТ» у програмі «ЛОТ наживо». Підчас прямого ефіру Голова Нацдержслужби акцентував увагу на пріоритетних напрямах реформування державної служби і державного управління в Україні.