•  
  •  
  •  

Розпочалася експертна місія TAIEX на тему: “Управління системою професійного навчання державних службовців”

За підтримки Представництва Європейського Союзу в Україні розпочалася дводенна експертна місія у рамках TAIEX на тему: “Управління системою професійного навчання державних службовців”, метою якої є здійснення обміну кращими практиками щодо управління системою професійного навчання державних службовців та посадових осіб місцевого самоврядування.

У вступному слові заступник Голови Національного агентства України з питань державної служби Андрій Заболотний подякував експертам із Великобританії та партнерам з Представництва Європейського Союзу в Україні за допомогу у підготовці пропозицій щодо внесення змін до нормативно-правових актів з питань професійної підготовки державних службовців. Він також наголосив на актуальності експертної місії в контексті підготовки нової концепції реформування системи професійного навчання державних службовців і посадових осіб місцевого самоврядування.

Енн-Марі Булл та Іан Хескет, експерти Європейської Комісії з питань управління людськими ресурсами ознайомили присутніх з основними підходами до формування мережі навчальних закладів системи професійного навчання публічних службовців, аспектами проходження служби та забезпечення безперервного професійного розвитку державних службовців.

Олександр Глазков, начальник Відділу організації професійного навчання НАДС окреслив основні напрями реформування системи підготовки, спеціалізації та підвищення кваліфікації державних службовців і посадових осіб місцевого самоврядування.

З питаннями щодо фінансування професійного навчання державних службовців присутніх ознайомила Тетяна Токарчук, начальник Управління фінансів та бухгалтерського обліку НАДС.

У заході взяли участь представники міністерств, вищих навчальних закладів, що здійснюють підготовку та підвищення кваліфікації державних службовців, закладів післядипломної освіти, Центру адаптації державної служби до стандартів Європейського Союзу.