•  
  •  
  •  

Інструкція з оприлюднення інформації про оголошення конкурсу

Інструкція

з оприлюднення інформації про оголошення конкурсу

1. Рішення про оголошення конкурсу та умови проведення конкурсу надсилаються:

1) Суб’єктом призначення або керівником державної служби в державному органі, юрисдикція якого поширюється на всю територію України на електронну адресу Нацдержслужби  - vacancy@nads.gov.ua.

2) Суб’єктом призначення або керівником державної служби в державному органі, юрисдикція якого поширюється на територію однієї або кількох областей, мм. Києва або Севастополя, одного або кількох районів на електронну адресу територіальних органів Нацдержслужби із початком vacancy відповідно до зазначеної таблиці.

 

Міжрегіональне управління у Вінницькій, Житомирській та Хмельницькій областях

vacancy1@nads.gov.ua

Міжрегіональне управління в Одеській, Миколаївській та Херсонській областях, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі

vacancy6@nads.gov.ua

 

Міжрегіональне управління у Дніпропетровській та Запорізькій областях

vacancy2@nads.gov.ua

Міжрегіональне управління у Волинській та Рівненській областях

vacancy7@nads.gov.ua

Міжрегіональне управління у Донецькій та Луганській областях

vacancy3@ukr.net

Міжрегіональне управління у Харківській та Сумській областях

vacancy8@nads.gov.ua

Міжрегіональне управління у м. Києві, Київській, Чернігівській та Черкаській областях

vacancy4@nads.gov.ua

Міжрегіональне управління у Полтавській та Кіровоградській областях

vacancy9@nads.gov.ua

Міжрегіональне управління у Львівській та Закарпатській областях

vacancy5@nads.gov.ua

Міжрегіональне управління у Чернівецькій, Івано-Франківській та Тернопільській областях

vacancy10@nads.gov.ua

2. Перевірка рішення про оголошення конкурсу та умов проведення конкурсу проводиться Нацдержслужбою або його територіальними органами не довше одного робочого дня з часу надходження такого рішення.

У разі невідповідності рішення вимогам законодавства про це повідомляється відповідний суб’єкт призначення шляхом надсилання листа на електронну адресу такого державного органу.

Територіальні органи Нацдержслужби надсилають рішення, що відповідають вимогам законодавства на електронну адресу Нацдержслужби control@nads.gov.ua для їх опублікування.

3. Усі рішення про оголошення конкурсу та умови проведення конкурсу, що відповідають вимогам законодавства Нацдержслужба розміщує на своєму офіційному веб-сайті у розділі «Вакансії» не пізніше наступного робочого дня з дня їх надходження.

4. Державні органи повідомляють про результати проведення конкурсів Нацдержслужбу на електронну адресу – results@nads.gov.ua із зазначенням прізвища, ім'я та по-батькові переможця, дати та номеру розміщеного на офіційному веб-сайті Нацдержслужби оголошення про проведення конкурсу.