•  
  •  
  •  

Навчання у рамках нідерлансдької програми MATRA з питань верховенства права на тему «Адміністрування правосуддя»

З 7 по 16 червня 2017 року проходитиме навчання за програмою MATRA з питань верховенства права на тему «Адміністрування правосуддя»
(м. Гаага та м. Лейден, Королівство Нідерланди).

Програма МАТРА розроблена з метою зміцнення інституційної спроможності державних органів у сфері верховенства права у країнах: Албанія, Боснія і Герцеговина, Грузія, Косово, Македонія, Молдова, Сербія, Туреччина, Україна та Чорногорія. Зазначений тематичний курс передбачає участь 4 кандидатів від України.

Для участі у навчальній програмі MATRA запрошуються кандидати від України, які повинні відповідати таким критеріям:

  • робота в органах судової влади на посаді судді;
  • вільне володіння англійською мовою;
  • дозвіл керівника органу на участь у навчальній програмі.

Подати аплікаційну форму на участь у зазначеній програмі можна через офіційний веб-сайт Нідерландського гельсінського комітету (http://www.nhc.nl/topics/matra_rule_of_law_training_programme/) до
25 квітня 2017 року.

Розгляд аплікаційних форм та обрання відповідних кандидатів здійснюватиметься нідерландською стороною з урахуванням рекомендацій Посольства Нідерландів в Україні, а також Національного агентства України з питань державної служби, як координатора зазначеної програми, що буде здійснювати селективний відбір аплікантів (кваліфікація та мовна підготовка).

Контактна інформація: + 38 (044) 256 00 47 - Сектор міжнародного співробітництва і протоколу Управління стратегічного планування та аналізу політики.