Проведення моніторингу громадської думки з питань діяльності органів місцевого самоврядування мешканців Першотравневого району.

         Із 110 розповсюджених опитувальних листів, в опитуванні взяли участь 100 осіб, які мешкають на території Першотравневого району.

         Із 100 респондентів 32% оцінюють нинішній соціально-економічний стан району як такий, що знаходиться в кризі, 38% - як стабільний, 13% не можуть визначитися в даному питанні, 17% вважають, що район має позитивну динаміку росту.

         Якість наданих районною радою послу задовольняє 47% мешканців району, частково задовольняє 18% респондентів, не задовольняє 15%, важко сказати 20% опитаних.

            Можливість пересічних громадян вільно спілкуватися з представниками місцевої влади 73% опитуваних оцінюють позитивно, 23% не можуть визначитися, 4% - незадовільно.

         93% респондентів не доводилося мати справу з проявами корупції в місцевих органах влади, а 7% все таки довелося зіткнутися з даною проблемою.

         Більшість мешканців Першотравневого району - 87%, відмітили що питання соціально-економічного розвитку достатньо висвітлюються в місцевій пресі, а 13% незадоволені працею місцевих засобів масової інформації.

         Але - 90% респондентів вважають, що із засобів масової інформації найбільш доступно висвітлюють діяльність районної влади - районна газета,        8% - телебачення і 2% - радіо.

            58% опитуваних вважають, що посадові особи місцевих органів влади частково вирішують питання соціального плану з якими вони до них звертаються, 33% вважають, що повністю вирішують дані питання, 9% вважають, що не вирішують зовсім.

            За п’ятибальною системою оцінки діяльність керівництва районної ради 25% - на «5», 44% оцінили на «4», 28% - на «3», 3% - на «2».

Висновок:

            Всі вищезазначені дані свідчать про достатній рівень діяльності органів місцевого самоврядування Першотравневого району.