Пошук
Розширений пошук
КДС_2009

Підсумки конкурсу "Кращий державний службовець" в Дніпропетровській області за 2009 рік 

 

28 грудня 2009 року у приміщенні Національної філармонії України відбулися урочистості з нагоди нагородження переможців

Комплексної програми підвищення кваліфікації, яка відбулася у рамках другого щорічного Всеукраїнського конкурсу «Кращий державний службовець».

 

В урочистостях з нагоди нагородження переможців з вітальним словом виступив Голова Організаційного комітету, Начальник Головдержслужби Тимофій Мотренко. Вітання від Президента України до державних службовців зачитав завідувач відділу керівних кадрів органів виконавчої влади Головної служби кадрового забезпечення Секретаріату Президента України Тарас Жураковський, від імені Верховної Ради України – заступник Керівника апарату Верховної Ради України Володимир Яловий, від імені Прем’єр-міністра України – заступник Міністра Кабінету міністрів України Іван Ратушняк.

 

59 представників областей та центральних органів виконавчої влади виборювали першість у найскладніших завданнях третього туру Конкурсу Комплексної програми підвищення кваліфікації. 

 

Право представляти державних службовців органів виконавчої влади Дніпропетровської області за результатами ІІ туру конкурсу завоювали:

в номінації «Кращий керівник» - Лариса Бондаренко, начальник загального відділу П’ятихатської районної державної адміністрації;

в номінації «Кращий спеціаліст» - Людмила Савченко, провідний спеціаліст служби у справах дітей Царичанської районної державної адміністрації

Лариса Бондаренко, начальник загального відділу П’ятихатської районної державної адміністрації, зайняла почесне 4 місце у Всеукраїнському конкурсі «Кращий державний службовець» і була нагороджена дипломом та грошовою винагородою.

 

Довідково: Всього у Конкурсі взяли участь 9 123 учасники з усіх регіонів України.

 

У Дніпропетровській області в І турі конкурсу брали участь 310 державних службовців від 22 районних державних адміністрацій та апарату облдержадміністрації.

 

До ІІ туру конкурсу вийшли 46 державних службовців (по 2 від 23 органів виконавчої влади області).

 

Участь у фінальному ІІІ турі Всеукраїнського конкурсу в Києві  брали  2 особи від області (представники Пятихатської та Царичанської РДА).
Територіальні органи Головдержслужби
Статистичні та аналітичні матеріали
Моніторинг
На допомогу кадровику
Взаємодія зі ЗМІ та громадськістю
 
 Опитування

Якими б Ви хотіли бачити результати адміністративної реформи?

 Відповісти 

 

http://guds.gov.ua/sub/data/upload/content/dnepropetrovska/ua/banz11/partners.jpg

http://guds.gov.ua/sub/data/upload/content/dnepropetrovska/ua/banz11/program.jpg

http://guds.gov.ua/sub/data/upload/content/dnepropetrovska/ua/banz11/best.jpg

http://guds.gov.ua/sub/data/upload/content/dnepropetrovska/ua/banz11/pradm.jpg

http://guds.gov.ua/sub/data/upload/content/dnepropetrovska/ua/banz/dnepr.gif

http://guds.gov.ua/sub/data/upload/content/dnepropetrovska/ua/banz/banner.gif