Пошук
Розширений пошук
Головні події

Наказ Нацдержслужби України від 08.04.2014 р. № 43 "Про затвердження Порядку ведення переліку державних органів, установ та організацій, посади керівних працівників і спеціалістів яких віднесені до посад державних службовців"

Посилено відповідальність за корупційні правопорушення

 

Внесено зміни до постанови Кабінету Міністрів України від 01.03. 2014 р. № 65

 

Зміни у чинному законодавстві України, які стосуються державної служби

 

Роз`яснення ТДІП стосовно питань мобілізації

Новини
Семінар-навчання з антикорупційного законодавства

4 липня завідувач сектору Христина Гаталяк і головний спеціаліст Управління Леся Саврук провели семінар-навчання з питань застосування антикорупційного законодавства для працівників львівського відділення Західного територіального управління Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку, який відбувся в рамках планових навчань в ЗТУ НКЦПФР. Участь у семінарі взяли 16 осіб, в тому числі керівництво територіального управління.

Особистий прийом громадян

2 липня в Управлінні державної служби Головдержслужби України в Львівській області відбувся особистий прийом громадян 

Семінар для державних службовців

26 червня працівники Управління провели тематичний  семінар для керівників та працівників структурних підрозділів Старосамбірської районної державної адміністрації із загальних питань застосування Закону України від 17.11.2011 р. № 4050 "Про державну службу" та з питань застосування положень антикорупційного законодавства.

Підсумковий семінар за результатами МКД для місцевого самоврядування

26 червня працівники управління провели у Старосамбірській районній раді підсумковий семінар за результатами надання методично-консультативної допомоги з питань дотримання чинного законодвства про службу в органах місцевого самоврядування і боротьбу з корупцією сільським радам Старосамбірського району району. 

Семінар для державних службовців

24 червня працівники Управління Христина Гаталяк і Леся Саврук провели тематичний  семінар для керівників та працівників структурних підрозділів Сколівської  районної державної адміністрації із загальних питань застосування Закону України від 17.11.2011 р. № 4050 "Про державну службу". Обговорювались питання компетентнісного підходу до посад державної служби. Захід відбувався у форматі "запитання - відповіді". Участь у заході взяли 12 осіб.

Оголошення
Оголошується прийом слухачів на навчання у 2014 році до Львівського регіонального інституту державного управління НАДУ при Президентові України

Львівський регіональний інститут державного управління Національної академії державного управління при Президентові України оголошує прийом слухачів на навчання у 2014 р. за спеціальностями галузі знань «Державне управління» за державним замовленням.

Прийом на навчання здійснюється відповідно до Закону України «Про вищу освіту» та за умовами, визначеними постановами Кабінету Міністрів України від 01.04.2013 р. № 255 та від 27.07.2009 р. № 789.


Профілі професійної компетентності

Інформаційні матеріали щодо впровадження нового законодавства про державну службу на допомогу кадровикам для розробки профілів професійної компетентності посад державних службовців розміщено тут


Проведення спеціальних перевірок

Як проводити спеціальні перевірки відомостей щодо претендентів на посади державних службовців. Детальніше


Підписано новий закон про державну службу

Президент України підписав Закон №4050-VI «Про державну службу». Цей Закон спрямований на створення сучасної правової бази для побудови в Україні професійної та ефективної державної служби. Закон чітко розмежовує державну службу з політичною діяльністю. Далі


Пряма телефонна лінію «Суспільство проти корупції»

В Управлінні запроваджено пряму телефонну лінію «Суспільство проти корупції», яка працює щокварталу, за участю представників Прокуратури, Управління СБУ,  ГУ МВСУ та ДПА у Львівській області з 11:00 до 13:00  за телефоном (032)235-7283.  Найближча пряма телефонна лінія відбудеться 10 червня 2014 року. Також щопонеділка з 9:00 до 18:00 проводиться пряма телефонна  лінія з питань державної служби та служби в органах  місцевого самоврядування за номером: (032)297-5176.


Територіальні управління Головдержслужби
Статистичні та аналітичні матеріали
Моніторинг
На допомогу кадровику
Взаємодія зі ЗМІ та громадськістю

Державна служба

 

В Львівській області

Детальніше

 Опитування

Якими б Ви хотіли бачити результати адміністративної реформи?

Відповісти 

Знайти нас на карті

rss-новини

Карта Львова з маршрутами