Пошук
Розширений пошук
Головні події

Наказ Нацдержслужби України від 08.04.2014 р. № 43 "Про затвердження Порядку ведення переліку державних органів, установ та організацій, посади керівних працівників і спеціалістів яких віднесені до посад державних службовців"

Посилено відповідальність за корупційні правопорушення

 

Внесено зміни до постанови Кабінету Міністрів України від 01.03. 2014 р. № 65

 

Зміни у чинному законодавстві України, які стосуються державної служби

 

Роз`яснення ТДІП стосовно питань мобілізації

Новини
Розвиток фізичної культури та спорту – гарантія досягнення успіхів у професійній діяльності державних службовців

Розвиток фізичної культури та спорту – гарантія досягнення успіхів у професійній діяльності державних службовців

 

В Україні проведено XVII Всеукраїнську спартакіаду серед збірних команд державних службовців. Здоровий спосіб життя, залучення державних службовців до занять фізичної культури і спортом є основною метою, яка стоїть перед організаторами Спартакіади. Розвиток найбільш популярних видів спорту дає можливість державним службовцям організувати активний відпочинок, популяризувати здоровий спосіб життя та досягати кращих результатів у роботі. Участь у змаганнях є важливим засобом підвищення соціальної і трудової активності людей, задоволення їх моральних, естетичних та творчих запитів, життєво важливої потреби взаємного спілкування, розвитку дружніх стосунків між народами і зміцнення миру.

Відкриття XVII Всеукраїнської спартакіади серед збірних команд державних службовців
23 вересня у місті Ужгороді в Спорткомплексі “Юність” відбулось офіційне відкриття XVII Всеукраїнської Спартакіади серед збірних команд державнихслужбовців Автономної Республіки Крим, областей, міст Києва та Севастополя.
Вітання в.о. Голови Національного агентства України з питань державної служби Олександра Скопича з Днем державної служби

Шановні державні службовці!

 

Від імені Нацдержслужби України та від себе особисто щиро вітаю вас з професійним святом – Днем державної служби.

 

Європейський вибір розвитку нашої держави визначив основні напрями модернізації системи державно служби, яка має забезпечити впровадження європейських стандартів і норм життя.

 

Переконаний, що успішність та ефективність втілення демократичних перетворень у нашій країні залежить від вашого патріотизму, професіоналізму, сумлінності, принциповості та відчуття відповідальності за доручену справу.

 

Саме від вашої повсякденної праці залежить рівень довіри громадян до органів державної влади та підтримки обраного курсу розвитку Української держави.

 

Бажаю міцного здоров’я, щастя, добробуту та подальших творчих і професійних успіхів на благо нашої держави!

 

 

З повагою

 

ОЛЕКСАНДР СКОПИЧ

Семінар з нового законодавства про державну службу

19 червня працівники Управління провели тематичний  семінар для керівників та працівників структурних підрозділів Мостиської районної державної адміністрації із загальних питань застосування Закону України від 17.11.2011 р. № 4050 "Про державну службу". 

Проведення перевірки

19 червня працівники управління провели планову перевірку дотримання чинного законодавства про державну службу та боротьбу з корупцією  в  Управлінні ветеринарної медицини у Мостиському районі.  

Оголошення
Оголошується прийом слухачів на навчання у 2014 році до Львівського регіонального інституту державного управління НАДУ при Президентові України

Львівський регіональний інститут державного управління Національної академії державного управління при Президентові України оголошує прийом слухачів на навчання у 2014 р. за спеціальностями галузі знань «Державне управління» за державним замовленням.

Прийом на навчання здійснюється відповідно до Закону України «Про вищу освіту» та за умовами, визначеними постановами Кабінету Міністрів України від 01.04.2013 р. № 255 та від 27.07.2009 р. № 789.


Профілі професійної компетентності

Інформаційні матеріали щодо впровадження нового законодавства про державну службу на допомогу кадровикам для розробки профілів професійної компетентності посад державних службовців розміщено тут


Проведення спеціальних перевірок

Як проводити спеціальні перевірки відомостей щодо претендентів на посади державних службовців. Детальніше


Підписано новий закон про державну службу

Президент України підписав Закон №4050-VI «Про державну службу». Цей Закон спрямований на створення сучасної правової бази для побудови в Україні професійної та ефективної державної служби. Закон чітко розмежовує державну службу з політичною діяльністю. Далі


Пряма телефонна лінію «Суспільство проти корупції»

В Управлінні запроваджено пряму телефонну лінію «Суспільство проти корупції», яка працює щокварталу, за участю представників Прокуратури, Управління СБУ,  ГУ МВСУ та ДПА у Львівській області з 11:00 до 13:00  за телефоном (032)235-7283.  Найближча пряма телефонна лінія відбудеться 10 червня 2014 року. Також щопонеділка з 9:00 до 18:00 проводиться пряма телефонна  лінія з питань державної служби та служби в органах  місцевого самоврядування за номером: (032)297-5176.


Територіальні управління Головдержслужби
Статистичні та аналітичні матеріали
Моніторинг
На допомогу кадровику
Взаємодія зі ЗМІ та громадськістю

Державна служба

 

В Львівській області

Детальніше

 Опитування

Якими б Ви хотіли бачити результати адміністративної реформи?

Відповісти 

Знайти нас на карті

rss-новини

Карта Львова з маршрутами