Останні новини

Результати аудиту ефективності використання коштів Державного бюджету України, виділених НАДС на керівництво та функціональне управління у сфері державної служби розглянуто на засіданні колегії Рахункової палати

Лютий, 26/2019

Голова НАДС Костянтин Ващенко взяв участь у засіданні колегії Рахункової палати України, на якому розглянуто звіт про результати аудиту ефективності використання коштів Державного бюджету України, виділених НАДС на керівництво та функціональне управління у сфері державної служби.

У висновках за результатами звіту зазначено, що НАДС протягом 2017 – 2018 років в цілому забезпечила продуктивне та економне використання коштів державного бюджету, виділених на керівництво та функціональне управління у сфері державної служби у загальному обсязі 113,6 млн. гривень.

Водночас представниками Рахункової палати зазначено, що є окремі недоліки, які можливо усунути шляхом внесення змін до деяких законодавчих актів, а також проведення низки організаційних заходів.

Голова НАДС Костянтин Ващенко подякував членам Рахункової палати за об’єктивний аналіз діяльності НАДС та поінформував присутніх, що за результатами звіту буде складено план заходів з усунення існуючих недоліків, і протягом року всі зауваження Рахункової палати буде усунено.

Про результати аудиту ефективності використання коштів Державного бюджету України, виділених НАДС на керівництво та функціональне управління у сфері державної служби буде поінформовано Верховну Раду України та Кабінет Міністрів України.