•  
  •  
  •  

10 грудня – засідання Комісії з питань вищого корпусу державної служби

Проектом порядку денного передбачено розгляд наступних питань:

 

  1. Про розв’язання ситуаційних завдань та визначення їх результатів для кандидатів на зайняття вакантних посад заступника Державного секретаря Кабінету Міністрів України та заступника Голови Державного агентства з питань кіно.
  2. Про затвердження рішення комітету з дисциплінарних проваджень щодо державних службовців, які займають посади державної служби категорії «А» від 10 грудня 2018 року № 13.
  3. Про розгляд матеріалів дисциплінарної справи відносно Голови Держлікслужби Гудзь Н.Я. та першого заступника Голови Держлікслужби Цілини В.В.
  4. Про розгляд матеріалів дисциплінарної справи відносно Голови Державної архітектурно-будівельної інспекції України Кудрявцева О.В.
  5. Про проведення співбесіди та визначення її результатів для кандидатів на зайняття вакантних посад заступника Державного секретаря Кабінету Міністрів України та заступника Голови Державного агентства з питань кіно.
  6. Рейтингові списки кандидатів на зайняття вакантних посад заступника Державного секретаря Кабінету Міністрів України та заступника Голови Державного агентства з питань кіно.
  7.  Про визначення переможців конкурсів та других кандидатів за результатами конкурсів на зайняття вакантних посад заступника Державного секретаря Кабінету Міністрів України та заступника Голови Державного агентства з питань кіно.
  8. Різне.

 

Дата проведення: 10 грудня 2018 року

Місце проведення:

Національне агентство України з питань державної служби, IІІ поверх, кабінет № 327, м. Київ, вул. Прорізна, 15

Початок засідання: 10 год. 00 хвилин.