•  
  •  
  •  

Новини

Засідання Комісії з питань вищого корпусу державної служби відбудеться 19 лютого 2019 року

Проект

Дата проведення: 19 лютого 2019 року

Місце проведення:  Національне агентство України з питань державної служби, IІІ поверх, кабінет № 327

м. Київ, вул. Прорізна, 15

Початок засідання: 10 год. 00 хвилин.

ПОРЯДОК ДЕННИЙ

засідання Комісії з питань вищого корпусу державної служби

 

Лютий, 15/2019
Питання реалізації річної національної програми під егідою Комісії Україна – НАТО обговорено на засіданні Комісії з питань координації євроатлантичної інтеграції України

На засіданні Комісії з питань координації євроатлантичної інтеграції України під головуванням Віце-прем'єр-міністра з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України Іванни Климпуш-Цинцадзе обговорено питання реалізації річної національної програми під егідою Комісії Україна –НАТО (далі – РНП), зокрема окреслено основні підходи щодо звітування про стан виконання РНП – 2019 та принципи розроблення проекту РНП – 2020. Розглянуто також план заходів на 2019 рік щодо реалізації Концепції вдосконалення інформування громадськості з питань євроатлантичної інтеграції України.

Лютий, 15/2019
Ключові тенденції і виклики публічної політики в Україні та роль аналітики в суспільних трансформаціях обговорено на VI щорічній конференції аналітичних центрів

Відбулася VI щорічна конференція аналітичних центрів, у роботі якої взяв участь Перший заступник Голови НАДС Володимир Купрій.

Під час конференції презентовано результати policy досліджень в України та обговорено роль аналітики в суспільних трансформаціях.

Лютий, 15/2019
Питання ратифікації Конвенції Міжнародної організації праці про захист права на організацію та процедури визначення умов зайнятості на державній службі № 151 обговорено на робочій нараді

Під головуванням Костянтина Ващенка, Голови НАДС, відбулася робоча нарада з доопрацювання пропозиції з питань ратифікації Конвенції Міжнародної організації праці про захист права на організацію та процедури визначення умов зайнятості на державній службі № 151.

Лютий, 15/2019
Питання соціального діалогу, співпраці з міжнародними фінансовими інститутами обговорено з представниками місії Європейської конфедерації профспілок

Заступник Голови НАДС Андрій Заболотний взяв участь у зустрічі з представниками Європейської конфедерації профспілок, яка відбулася під головуванням Віце-прем’єр-міністра України Павла Розенка.

Під час зустрічі, зокрема, обговорено питання європейських прагнень України, забезпечення гідної праці, соціального діалогу, співпраці з міжнародними фінансовими інститутами тощо.

Лютий, 13/2019
Про надання громадянам якісних адміністративних послуг йшлося під час круглого столу у Мінекономрозвитку

Заступник Голови НАДС Андрій Заболотний взяв участь у засіданні круглого столу з питань надання громадянам якісних адміністративних послуг.

Під час дискусії зазначалося, що надання адміністративних послуг є однією з основних функцій державної служби відповідно до ст. 1 Закону України "Про державну службу".

Лютий, 13/2019
21 лютого 2019 року Голова Національного агентства України з питань державної служби Костянтин Ващенко публічно прозвітує про діяльність НАДС у 2018 році

21 лютого 2019 року у Національному агентстві України з питань державної служби на засідання колегії відбудеться публічний звіт Голови НАДС Костянтина Ващенка.

Метою публічного звіту є інформування громадськості про підсумки діяльності Національного агентства України з питань державної служби у 2018 році.

Регламент заходу:

12:00 – 12:45 – презентація публічного звіту Головою Національного агентства України з питань державної служби Костянтином Ващенком.

12:45 – 13:15 – запитання та відповіді.

Лютий, 13/2019
Питання забезпечення осіб з інвалідністю розумним пристосуванням розглянуто на нараді Міжвідомчої робочої групи

За участю заступника Голови НАДС Андрія Заболотного, директора Генерального департаменту з питань управління персоналом на державній службі НАДС Наталії Алюшиної і фахівців департаменту відбулася нарада за участю представників окремих міністерств та Міжвідомчої робочої групи з напрацювання механізмів забезпечення рівного доступу осіб з інвалідністю до вступу на державну службу та її проходження щодо можливостей забезпечення осіб з інвалідністю розумним пристосуванням.

Лютий, 13/2019
Вінничанка Валентина Троян отримала звання «Людина року – 2018» у номінації «Державний службовець року»

У м. Вінниці 12 лютого 2019 року відбулась урочиста церемонія нагородження переможців обласного конкурсу «Людина року – 2018».

Мета конкурсу – виявлення талановитих особистостей, відзначення інтелектуальної та професійної еліти області, а також нагородження переможців за найбільш вагомі професійні досягнення в управлінській, економічній, соціальній, культурній, науковій та громадсько-політичній діяльності.

Лютий, 13/2019
14 лютого 2019 року закінчується прийом документів на зайняття вакантної посади Голови Державної служби з лікарських засобів та контролю за наркотиками

14 лютого 2019 року закінчується прийом документів від кандидатів на зайняття вакантної посади Голови Державної служби з лікарських засобів та контролю за наркотиками.

Лютий, 12/2019