•  
  •  
  •  

Голова НАДС Костянтин Ващенко привітав майбутніх магістрів та науково-педагогічний колектив філософського факультету Київського національного університету імені Тараса Шевченка з початком нового навчального року і Днем знань

Голова НАДС Костянтин Ващенко привітав майбутніх магістрів та науково-педагогічний колектив філософського факультету Київського національного університету імені Тараса Шевченка з початком нового навчального року і Днем знань.

За словами Костянтина Ващенка, сьогодні реформу державної служби вдалося підняти на найвищий щабель, а основний акцент у процесі її реформування ставиться на освіту державного службовця та професіоналізацію його діяльності.

У цьому році в межах конкурсу на виконання державного замовлення НАДС на підготовку здобувачів вищої освіти за освітнім ступенем магістра за спеціальністю «Публічне управління та адміністрування» конкурсні пропозиції подали 36 закладів вищої освіти.

Голова НАДС наголосив, що за результатами розгляду конкурсних пропозицій та на підставі визначеного рейтингу державне замовлення на підготовку магістрів із зазначеної спеціальності отримав 21 заклад, серед них виборов право на підготовку управлінських кадрів у кількості 100 осіб Київський національний університет імені Тараса Шевченка.

Костянтин Ващенко підкреслив, що він пишається тим, що до підготовки майбутніх державних управлінців долучився найкращий з провідних навчальних закладів, випускником якого є він сам.