•  
  •  
  •  

Голова НАДС Костянтин Ващенко та Координатор Програми Турецького агентства зі співробітництва та координації Хаджи Байрам Болат визначили пріоритетні напрями співпраці на 2018 рік

Голова НАДС Костянтин Ващенко і Координатор Програми Турецького агентства зі співробітництва та координації в Україні (TİKA) Хаджи Байрам Болат провели робочу зустріч у рамках співпраці двох інституцій. Під час зустрічі були обговорені питання реформування державної служби в Україні та спільний проект технічної допомоги.

Костянтин Ващенко подякував турецьким партнерам за плідну співпрацю, надання технічної допомоги в організації роботи з розбудови інформаційно-аналітичної системи управління людськими ресурсами. Очільник НАДС також розповів про реформу державного управління, а саме про новації по залученню на державну службу фахівців з питань реформ.

У свою чергу, Хаджи Байрам Болат розповів про найбільші проекти, які ТІКА реалізовує в Україні. Зокрема, підтримка ініціатив Міністерства з питань тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб України, Департаменту Протоколу МЗС України, Міністерства економічного розвитку і торгівлі України та інших державних структур.

За словами Хаджи Байрам Болата, пріоритетним напрямком роботи Програми є підтримка процесу реформ, які наразі проводяться в Україні. І головним партнером ТІКА у цій сфері виступає Національне агентство України з питань державної служби.