•  
  •  
  •  

Голова НАДС Костянтин Ващенко взяв участь у засіданні Кабінету Міністрів України

Голова НАДС Костянтин Ващенко взяв участь у засіданні Кабінету Міністрів України, на якому прийнято ряд нормативно-правових актів, розроблених НАДС за участю Секретаріату Кабінету Міністрів України, що розпочинають наступний етап реформи державного управління.
Відповідно до рішень, затверджених Кабінетом Міністрів, у 10 пілотних міністерствах, Секретаріаті Кабінету Міністрів України, НАДС, Державному агентстві з питань електронного урядування буде створено нові структурні підрозділи – директорати політики, а також директорати стратегічного планування та євроінтеграції, що зосередять на собі ключову функцію міністерств – формування політики у підзвітних сферах.
На посади керівників директоратів, а також їх співробітників (державних експертів), шляхом конкурсного відбору буде відібрано кваліфікованих фахівців, які зможуть якісно та ефективно виконувати завдання з підготовки та реалізації реформ, а також впливати на тенденції й розвиток економіки України. Основним завданням таких державних службовців стане формування державної політики у сферах своєї відповідальності, стратегічне планування та забезпечення процесів євроінтеграції.
Передбачається, що завдяки відкритим конкурсам відповідно до міжнародних стандартів відбору персоналу, державна служба поповниться значною кількістю фахівців із бізнесу, найкращими працівниками державного сектору, а також активними представниками громадянського суспільства.
Для забезпечення відбору кандидатів на посади фахівців з питань реформ розроблено єдиний портал, на якому будуть зібрані вакансії на зазначені посади. Для зручності бажаючих взяти участь у конкурсі передбачено подання документів в режимі он-лайн.
Про дату запуску порталу та його адресу буде повідомлено додатково.