•  
  •  
  •  

Голова НАДС Костянтин Ващенко зустрівся з керівництвом Інституту державного управління у сфері цивільного захисту

5 жовтня 2018 року відбувся випуск слухачів навчальної групи № 17 «Керівники центральних та місцевих органів виконавчої влади і їх заступники», які отримали документи державного зразка відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 23 жовтня 2013 р. № 819 «Про затвердження Порядку проведення навчання керівного складу та фахівців, діяльність яких пов’язана з організацією і здійсненням заходів з питань цивільного захисту». Таке посвідчення отримав й Голова НАДС Костянтин Ващенко, який завершив навчальний курс в Інституті державного управління у сфері цивільного захисту.

Коло питань, що обговорено під час зустрічі Голови НАДС з керівництвом та викладацьким складом Інституту, достатньо широке, і в основному пов’язано з урахуванням в навчальному процесі сучасних вимог, що постають щоденно перед його учасниками.

Костянтин Ващенко також ознайомився з навчально-методичною базою інституту та подякував його керівництву і науково-педагогічним працівникам за високий рівень організації навчального процесу та якість проведення занять.

У навчанні також взяли участь представники Міністерства освіти і науки України, Міністерства молоді та спорту України, Державної служби експортного контролю України, Державної служби України з безпеки на транспорті, Державного агентства з питань електронного урядування України, Державної екологічної інспекції України, Державної інспекції енергетичного нагляду України, Адміністрації Державної служби спеціального зв’язку та захисту інформації України, Національного агентства з питань запобігання корупції, Луганської, Тернопільської та Чернівецької обласних державних адміністрацій.