•  
  •  
  •  

Голова НАДС у складі української делегації перебуває у Королівстві Іспанія з ознайомчим візитом у рамках Програми Ради Європи «Децентралізація і територіальна консолідація»

Метою візиту є вивчення досвіду Іспанії щодо політики децентралізації влади та підвищення кваліфікації державних службовців і посадових осіб місцевого самоврядування.

У перший день візиту члени української делегації зустрілися з Президентом Конституційного суду Королівства Іспанія Хуаном Хосе Гонсалесом Рівасом, відвідали бібліотеку Суду, поспілкувалися з  головним юристом Суду Ігнасіо Баррайо Іньєста.

Крім того, члени української делегації планують ознайомитися з моделлю та механізмами взаємодії між центральною та місцевою владою.

До складу української делегації увійшли народні депутати України, керівники центральних і місцевих органів виконавчої влади, вищих навчальних закладів, працівники секретаріату Комітету Верховної Ради України з питань державного будівництва, регіональної політики та місцевого самоврядування, представники асоціацій органів місцевого самоврядування.