•  
  •  
  •  

Колектив НАДС долучився до проведення Всеукраїнської казначейської акції «Вишивана моя Україна»

Сьогодні за участю Голови Національного агентства України з питань державної служби Костянтина Ващенка і Голови Державної казначейської служби України Тетяни Слюз колектив НАДС долучився до проведення Всеукраїнської казначейської акції «Вишивана моя Україна».

У своїй промові Тетяна Слюз розповіла, що все починалося з простого білого полотна, з нанесеним на нього контуром карти України, яке вона у рамках своєї серпневої робочої поїздки 2016 року на схід країни власноруч привезла казначеям Донеччини та Луганщини. Тоді протягом тижня вона відвідала всі без винятку казначейства, що знаходяться на території, підконтрольній українській владі, зустрілася з колективами 42-х казначейств, які долучилися до вишивання карти.

Тетяна Слюз зазначила, що ця карта – оберіг, створена майстерністю рук і зігріта теплом сердець, справжній шедевр народного мистецтва, що демонструє різноманіття і водночас єдність нашої країни, відтворення розкоші українських орнаментів та багатства нашої культури. Мандруючи Україною вона зміцнює нас, додає нам сил боротись і не здаватись в ці нелегкі часи, мріяти і здійснювати свої мрії, це невидимий ланцюг, що об’єднав цілу Україну!

Майже вісім місяців вишивана карта мандрувала по всій Україні, побувала на сході нашої держави в зоні АТО, піднялася на найвищу точку українських Карпат Говерлу та навіть побувала на іншому континенті у Антарктиді, після чого, повернувшись на Україну, продовжила мандрівку по нашій землі.