•  
 •  
 •  

Конкурсний відбір виконавців державного замовлення на підготовку магістрів за спеціальністю "Публічне управління та адміністрування" галузі знань "Публічне управління та адміністрування" у 2017 році

НАЦІОНАЛЬНЕ АГЕНТСТВО УКРАЇНИ З ПИТАНЬ ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ

оголошує про проведення конкурсного відбору виконавців державного замовлення на підготовку магістрів
за спеціальністю "Публічне управління та адміністрування" галузі знань "Публічне управління та адміністрування" у 2017 році

Перелік документів, що надається учасником конкурсного відбору:

 1. Заява вищого навчального закладу на участь у конкурсному відборі виконавців державного замовлення на підготовку магістрів за спеціальністю "Публічне управління та адміністрування" 
  галузі знань "Публічне управління та адміністрування"
  .
 2. Довідка про діяльність вищого навчального закладу.
 3. Копія ліцензії на надання освітніх послуг за спеціальністю "Публічне управління та адміністрування" галузі знань "Публічне управління та адміністрування".
 4. Копія довідки з Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України (ЄДРПОУ), завірена  в установленому порядку, або копія витягу з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців, завірена в установленому поряду.
 5. Проектні показники обсягів державного замовлення учасника конкурсного відбору на підготовку магістрів за спеціальністю "Публічне управління та адміністрування" галузі знань "Публічне управління та адміністрування", погоджені територіальним органом НАДС за місцем розташування вищого навчального закладу.
 6. Розрахунок вартості підготовки магістрів за спеціальністю "Публічне управління та адміністрування" галузі знань "Публічне управління та адміністрування".

Конкурсна пропозиція складається державною мовою. Відповідальність за достовірність інформації, що міститься у конкурсній пропозиції, покладаєтьсяна учасника конкурсного відбору.

Конкурсні пропозиції приймаються НАДС не пізніше 16 червня 2017 року за адресою: 01601, м. Київ, вул. Прорізна, 15

Конкурсні пропозиції, що надійшли після визначеного строку або такі, що не відповідають установленим вимогам, повертаються Комісією без розгляду.

Роз’яснення з питань проведення конкурсу та вимог до конкурсної документації можна отримати у робочі дні з 9.00 до 18.00 за телефонами:

Губа М.О., головний спеціаліст Відділу організації професійного навчання, тел. (044) 256 00 92;

Ковальський Д.О., головний спеціаліст відділу планування та фінансування освітніх послуг Управління фінансів та бухгалтерського обліку, тел. (044) 256 00 20;

Орлова І.Д., головний спеціаліст відділу планування та фінансування освітніх послуг Управління фінансів та бухгалтерського обліку, тел. (044) 256 00 20. 

Розкриття конкурсних пропозицій відбудеться на засіданні Конкурсної комісії 20 червня 2017 року о 15.00  у приміщенні НАДС