•  
  •  
  •  

НАДС оголошує конкурс на консультанта з питань закупівель для підтримки підготовки та укладання контрактів для придбання та встановлення інформаційної системи для впровадження HRMIS

В рамках проекту «Зміцнення управління державними ресурсами» щодо впровадження інформаційної системи управління людськими ресурсами в державних органах (далі – HRMIS) Національне агентство України з питань державної служби оголошує конкурс на консультанта з питань закупівель для підтримки підготовки та укладання контрактів для придбання та встановлення інформаційної системи для впровадження HRMIS.

Планується, що зайнятість Консультанта буде становити 2,5 робочих дня в тиждень протягом 18 місяців, в залежності від навантаження, до червня 2019 року.

Консультант повинен працювати в тісному співробітництві з усіма відповідними спеціалістами НАДС, менеджером проекту та Банком.

Якщо проект буде розширений, НАДС може продовжити договір шляхом переговорів, за умови задовільної роботи консультанта.

Детально з вимогами до індивідуального консультанта можна ознайомитись на сайті: http://nads.gov.ua/page/spivpracya-zi-svitovym-bankom.

Вимоги до індивідуального консультанта:

  • вища освіта в галузі фінансів / економіки / права / управління / IT або інша;
  • щонайменше, три роки практичного досвіду у сфері закупівель товарів, інформаційних систем та послуг;
  • досвід закупівель у проектах, що фінансуються міжнародними фінансовими організаціями, включаючи досвід роботи фахівця з закупівель у виконанні проектів, що фінансуються Світовим банком;
  • знання правил і процедур закупівель МБРР та досвіду закупівель з використанням процесу постачання та встановлення інформаційних систем буде важливим активом;
  • вільне володіння українською мовою та англійська мова на рівні роботи;
  • Покращений рівень комп'ютерних навичок, знань та практичних навичок використання стандартних пакетів MS (MS Word, Excel, Power Point, MS Project), електронної пошти та баз даних.

При направлені резюме та супровідного листа консультант повинен надати інформацію, яка підтверджує його досвід у зазначених сферах. 

Консультанта буде обрано на умовах відкритого конкурсу. Прийом документів триває до 4 січня 2018 року.

Додаткову інформацію можна отримати за адресою:

вул. Прорізна, 15, Київ, 01601, Україна

+380442784925,   +380442790529

Наталя Зінченко, Ковальов Євген

Заявки на участь у конкурсі чекаємо до 4 січня 2018 року на електронну адресу: felyust@ukr.net або в письмовому вигляді на адресу, зазначену вище.