•  
  •  
  •  

НАДС оголошує конкурс на індивідуального HR-консультанта щодо розробки тендерних документів

В рамках проекту «Зміцнення управління державними ресурсами» щодо впровадження інформаційної системи управління людськими ресурсами в державних органах (далі – HRMIS) Національне агентство України з питань державної служби оголошує конкурс на індивідуального HR-консультанта щодо розробки тендерних документів для придбання та впровадження HRMIS.

 

Договір буде підписаний на 6 місяців з датою початку в січні 2018 року та датою закінчення в червні 2018 року, якщо його не буде продовжено.

Консультант повинен працювати в тісному співробітництві з усіма відповідними спеціалістами НАДС, менеджером проекту та Світовим банком.

Якщо проект буде розширений, НАДС може продовжити договір шляхом переговорів, за умови задовільної роботи консультанта.

Детально з вимогами до індивідуального консультанта можна ознайомитись на сайті: http://nads.gov.ua/page/spivpracya-zi-svitovym-bankom.

Вимоги до індивідуального консультанта:

  • Вища освіта в галузі соціальних наук / інформаційних технологій та приватного або державного управління;
  • Досвід як мінімум в трьох великих ІТ-проектах для впровадження ІСУЛР у приватному або державному секторі;
  • Знання законодавчої бази, що регулює зайнятість державної служби в Україні, включаючи Закон України «Про державну службу» та нормативних актів;
  • Хороші комунікаційні та аналітичні навички, вміння працювати в команді;
  • Досвід розробки таких технічних умов для прибдання та впровадження інформаційної системи (досвід роботи в проектах Світового банку бажаний).
  • Знання української та англійської мов на робочому рівні (має бути досвід розробки бізнес-документів українською та англійською мовами) є обов'язковим.

При направлені резюме та супровідного листа консультант повинен надати інформацію, яка підтверджує його досвід у зазначених сферах. 

Консультанта буде обрано на умовах відкритого конкурсу. Прийом документів триває до 11 січня 2018 року.

Додаткову інформацію можна отримати за адресою:

вул. Прорізна, 15, Київ, 01601, Україна

+380442784925,   +380442790529

Наталя Зінченко, Ковальов Євген

Заявки на участь у конкурсі чекаємо до 11 січня 2018 року на електронну адресу: felyust@ukr.net або в письмовому вигляді на адресу, зазначену вище.