•  
  •  
  •  

НАДС розпочинає співпрацю з «Проектом підтримки СКМУ: стратегічне планування та моніторинг» щодо впровадження навчальних on-line курсів

Перший заступник Голови НАДС Володимир Купрій зустрівся з представниками Проекту та обговорив питання співпраці, зокрема щодо розробки і впровадження двох on-line курсів: «Стратегічне планування за методологією RBM (Results-Based Management)» та «GBA+ як інструмент досягнення гендерної рівності».

Наголошено, що проведення таких on-line курсів сприятиме впровадженню у системі професійного навчання державних службовців сучасних освітніх інновацій.

Метою on-line курсу «Стратегічне планування за методологією RBM (Results-Based Management)» є ознайомлення державних службовців з методологією управління, орієнтованого на результат, для забезпечення розуміння єдиного стратегічного підходу до державного планування та досягнення стійких якісно-позитивних змін у діяльності державних інституцій та реформах в Україні в цілому.

Оn-line курс «GBA+ як інструмент досягнення гендерної рівності» передбачає ознайомлення державних службовців з основними поняттями гендерної рівності, методом GBA, що дозволить враховувати потреби та інтереси різних суспільних груп на всіх етапах розробки та реалізації державного управління.

Довідково

Проект EDGE («Expert Deployment for Governance and Economic Growth») є спільним українсько-канадським проектом технічної допомоги, що сприяє реалізації зобов’язань Уряду України щодо запровадження комплексних реформ у країні відповідно до державних програм, національних та міжнародних угод. Метою проекту є допомога Україні у створенні більш ефективної та прозорої системи влади, що відповідає вимогам українських громадян до якісного урядування, та досягнення процвітання через економічний розвиток.

RBM (Results-Based Management) – Методика Управління, орієнтованого на результат. Використовується багатьма міжнародними організаціями та агенціями (у т. ч. ООН, Міжнародний комітет Червоного Хреста, USAID, DFID, the World Bank). Для Уряду на національному та регіональному рівнях RBM є універсальним інструментом, який дозволяє більш ефективно планувати, втілювати, оцінювати та комунікувати реформи.