•  
  •  
  •  

НАДС та Асоціація інноваційної та цифрової освіти презентували новий проект з вивчення англійської мови для державних службовців

Голова Національного агентства України з питань державної служби Костянтин Ващенко взяв участь у прес-конференції на тему: «Підвищення рівня володіння англійською мовою серед державних службовців», що відбулася в Українському національному інформаційному агентстві «Укрінформ».

Захід організовано у рамках Всеукраїнської кампанії «Україна заговорить англійською!».

Костянтин Ващенко зазначив, що Соціальний проект вивчення іноземних мов «Lingva Skills» спрямований на те щоб посилити спроможність державних службовців у володінні англійською мовою.

Очільник НАДС нагадав присутнім, що новий Закон «Про державну службу», який діє вже півтора року, побудований на компетентнісному управлінні людськими ресурсами на державній службі, такі як лідерство, комунікативні навички, вміння приймати рішення, аналізувати політику й особливе місце серед них займають мовні компетентності.

«Ми живемо у глобалізованому світі, у світі де комунікації відіграють провідну роль, де інформація є джерелом досвіду і кращих практик. Більшість такої інформації поширюється англійською мовою і державні службовці, особливо топ-рівня, які не працюють над тим щоб її опанувати, залишаються позаду світових процесів», – зауважив Костянтин Ващенко. Крім того, Голова НАДС акцентував увагу на тому, що з наступного року знання однієї з офіційних мов Ради Європи стане обов’язковою вимогою для посадових осіб категорії «А».

Костянтин Ващенко подякував партнерам Соціального проекту «Lingva Skills» та підкреслив, що дистанційний формат навчання на онлайн платформі є особливо  зручним для державних службовців.

У рамках прес-конференції відбулось підписання Меморандуму про співпрацю щодо навчання та тестування державних службовців з англійської мови між Національним агентством України з питань державної служби і Асоціацією інноваційної та цифрової освіти.

Голова НАДС Костянтин Ващенко вручив сертифікати державним службовцям, які успішно завершили курс навчання рівня А1-А2 на платформі Lingva.Skills.

 

Відео прес-конференції

Матеріали прес-конференції