•  
  •  
  •  

Нове партнерство: Меморандум про співпрацю між НАДС, МВС та Консультативною Місією Європейського Союзу

3 червня 2018 року НАДС, МВС і Консультативна Місія Європейського Союзу у рамках Програми КМЄС «Лідерство в управлінні змінами» з підготовки тренерів сектору цивільної безпеки підписали Меморандум про співпрацю, метою якого є підготовка місцевих тренерів для самостійного проведення тренінгів для представників державного сектору в Україні.

Перший заступник Голови НАДС Володимир Купрій у вступному слові наголосив, що зазначений Меморандум є знаковим, оскільки реформування державного управління і державної служби передбачає кардинальні зміни у підходах до забезпечення професійного навчання державних службовців і  посадових осіб місцевого самоврядування. У цьому контексті дуже важливим є підготовка місцевих тренерів серед державних службовців, які згодом зможуть поділитися своїми знаннями з колегами.

Відповідно до положень Меморандуму про співпрацю сторони погоджуються розробити Програму навчання та забезпечити підготовку учасників, які стануть кваліфікованими тренерами, у Всеукраїнському центрі підвищення кваліфікації державних службовців і посадових осіб місцевого самоврядування.

КМЄС в Україні зобов’язується запропонувати план Програми навчання та забезпечити викладачів та наставництво.

НАДС і МВС забезпечать розміщення інформації про тренінгову Програму на своїх офіційних сайтах.

Учасники, які успішно закінчать Програму, отримають сертифікат КМЄС, погоджений НАДС і МВС, що підтверджує проходження навчання. Учасники, які пройшли навчання у тренерів, сертифікованих КМЄС, отримають відповідні сертифікати.

У підписанні Меморандуму про співпрацю взяли участь перший заступник Голови НАДС Володимир Купрій, заступник Міністра внутрішніх справ. Тетяна Ковальчук, Голова Консультативної Місії Європейського Союзу Кястутіс Ланчінскас.