•  
  •  
  •  

Новини

Чистота і прозорість мають бути характеристиками державної служби – Президент України Петро Порошенко
Президент Петро Порошенко напередодні 100-річчя державної служби в Україні зустрівся з державними службовцями та вручив нагороди.  «Чистота і прозорість є сьогодні і мають бути характеристиками державної служби. Наші цілі, завдання дуже складні.  Ми зробили дуже багато, але те, що стоїть перед нами аж ніяк не легше. Мені приємно констатувати, що ми маємо дуже потужну команду, яка здатна виконувати ці завдання, здатна відповідати на ці виклики», - зазначив Глава держави.
Червень, 21/2018
Міжрегіональні управління НАДС до 100-річчя державної служби України. Кіровоградська, Миколаївська, Херсонська області

Начальник Міжрегіонального управління НАДС у Полтавській та Кіровоградській областях Володимир Люлька взяв участь у відеоконференції на тему: «Державна служба: історія та сучасність», що відбулася в залі засідань Державного навчального закладу «Центру перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ, та організацій Кіровоградської обласної державної адміністрації».

Червень, 21/2018
Голова НАДС Костянтин Ващенко взяв участь в урочистостях Київської обласної державної адміністрації з нагоди відзначення 100-річчя запровадження державної служби України

У своїй промові Костянтин Ващенко зазначив, що "в нашій країні сьогодні здійснюються важливі для суспільства реформи, одним із завдань яких є формування ефективної системи державного управління на основі історичних традицій нашого народу та найкращого європейського досвіду".

Червень, 21/2018
Міжрегіональні управління НАДС до 100-річчя державної служби України

У залі засідань Державного навчального закладу «Центру перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ, та організацій Кіровоградської обласної державної адміністрації» 20 червня 2018 року за участю начальника Міжрегіонального управління НАДС у Полтавській та Кіровоградській областях Володимира Люлька відбулося засідання «круглого столу» на тему: «Зародження сучасної державної служби в Україні: місцевий аспект».

Учасники заходу обговорили питання:

Червень, 20/2018
25 червня – прес-конференція Голови Національного агентства України з питань державної служби Костянтина Ващенка

25 червня 2018 року о 10 годині у приміщенні ІА «Укрінформ» Національне агентство України з питань державної служби спільно з  Асоціацією інноваційної та цифрової освіти проводить прес-конференцію на тему «Проведення розмовних клубів за участю носіїв англійської мови для співробітників центральних органів виконавчої влади».

Червень, 20/2018
Міжрегіональні управління НАДС до 100-річчя державної служби України

19 червня 2018 року на базі Житомирського національного агроекологічного університету проведена Всеукраїнська науково-практична конференція за міжнародною участю «ІНСТРУМЕНТИ І ПРАКТИКИ ПУБЛІЧНОГО УПРАВЛІННЯ В КОНТЕКСТІ ДЕЦЕНТРАЛІЗАЦІЇ», що була присвячена 100-річчю державної служби в Україні.

Червень, 20/2018
Міжрегіональні управління НАДС до 100-річчя державної служби України

У м. Хмельницькому 15 червня 2018 року за підтримки Хмельницької облдержадміністрації, Міжрегіонального управління НАДС у Вінницькій, Житомирській та Хмельницькій областях, Хмельницького університету управління і права та Центру перепідготовки та підвищення кваліфікації кадрів працівників органів державної влади за участі державні службовці, посадовці органів місцевого самоврядування, науковці, представники громадськості області відбувся круглий стіл з нагоди відзначення 100-річчя української державної служби, яке цьогоріч відзначається в Україні.

Червень, 19/2018
Міжрегіональні управління НАДС до 100-річчя державної служби України

У приміщенні Дніпропетровського регіонального інституту державного управління НАДУ 18 червня 2018 року за участю заступника начальника Міжрегіонального управління НАДС у Дніпропетровській та Запорізькій областях Трушиної Л.І., заступника директора ДРІДУ НАДУ Щербакова П.С. та директора центру післядипломної освіти Дніпропетровського національного університету імені Олеся Гончара Клюєва В.П.

Червень, 19/2018
Міжрегіональні управління НАДС до 100-річчя державної служби України

У приміщенні Закарпатського обласного центру перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ і організацій 18 червня 2018 року заступник начальника Міжрегіонального управління НАДС у Львівській та Закарпатській областях Микола Трофименко прочитав лекцію на тему «Державна кадрова політика.

Червень, 19/2018
Урядом приведено у відповідність до вимог Законів України «Про державну службу» та «Про місцеві державні адміністрації» деякі нормативно-правові акти Кабінету Міністрів

Зокрема, на виконання Закону України «Про внесення змін до деяких законів України щодо окремих питань проходження державної служби»:

▶ посилено роль керівника апарату місцевої державної адміністрації;

▶ передбачено складання плану роботи з персоналом на рік;

▶ децентралізовано конкурсний відбір керівників, заступників керівників територіальних підрозділів (район, область);

▶ визначено суб’єктів утворення конкурсних комісій в Київській міській держадміністрації, структурні підрозділи зі статусом юридичної особи;

Червень, 19/2018