•  
  •  
  •  

Новини

Про пріоритетні напрями Уряду та актуальні завдання щодо реалізації політики забезпечення рівних прав і можливостей жінок і чоловіків йшлося під час V регіональної робочої наради

Під головуванням Віце-прем’єр-міністра з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України Іванни КЛИМПУШ-ЦИНЦАДЗЕ відбулася V Регіональна нарада з обговорення пріоритетних напрямів гендерної політики Уряду на регіональному і місцевому рівнях, у якій взяли участь заступники міністрів, представники місцевих органів влади, органів місцевого самоврядування, об’єднаних територіальних громад та представники громадських організацій з Київської, Чернігівської, Черкаської та Полтавської областей, а також експерти з міжнародних організацій, які активно презентують тему гендерної рівності.

Січень, 17/2019
З ініціативи проекту ООН Жінки в Україні відбувся семінар з підвищення фахового рівня щодо питань локалізації політики забезпечення рівних прав та можливостей жінок і чоловіків

За підтримки офісу Віце-прем’єр-міністра з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України та проекту ООН Жінки в Україні відбувся семінар з підвищення фахового рівня щодо питань локалізації політики забезпечення рівних прав та можливостей жінок і чоловіків.

Січень, 16/2019
Впроваджено норми Закону України «Про державну службу» з питань оплати праці

З 1 січня 2019 року набрали чинності норми Закону України «Про державну службу» щодо впорядкування структури оплати праці державних  службовців.

По-перше, обмеження розміру премії становить 30%, що дасть змогу посилити роль посадового окладу як основної складової частини заробітної плати.

По-друге, фонд преміювання становить 20% загального фонду посадових окладів за рік, що також зменшує ризики суб’єктивізму.

Січень, 10/2019
Підсумки оцінювання результатів службової діяльності та розроблення індивідуальних програм професійного розвитку державних службовців розглянуто на семінарі з керівниками служб управління персоналом органів виконавчої влади

Під час робочої поїздки до Херсонської області перший заступник Голови НАДС Володимир Купрій взяв участь у семінарі з керівниками служб управління персоналом органів виконавчої влади.

Січень, 08/2019
День за днем, і крок за кроком… з новим щастям, з Новим Роком!

Національне агентство України з питань державної служби – не тільки один із лідерів формування та реалізації державної політики у сфері державної служби, насамперед – це дружній колектив, який знається на своїй професійній справі та вміє не лише працювати, але й відпочивати!

Грудень, 29/2018
Виставка молодих художників арт-резиденції «Моя Україна: біль і надія»

Керівники НАДС і Центру адаптації державної служби до стандартів Європейського Союзу відвідали підсумкову виставку робіт, створених під час арт-резиденції в рамках проекту «Моя Україна: біль і надія», який об’єднав творчих людей із Києва, Львова, Вінниці, Одеси, Полтави, Харкова, Чернівців, Черкас і Тернополя.

Під заходу презентовано фільм про 16 художників із Києва, Львова, Вінниці, Одеси, Полтави, Харкова, Чернівців, Черкас і Тернополя, які працювали в арт-резиденції над двома роботами, що відображають, відповідно, біль та надію молодого покоління.

Грудень, 22/2018
Актуальні питання представництва інтересів держави в судах України обговорено за участю керівників юридичних підрозділів міністерств

У воркшопі, організованому Міністерством юстиції України спільно з Національним агентством України з питань державної служби, взяв участь заступник Голови НАДС Андрій Заболотний. Цим заходом продовжено започатковану НАДС, Мінюстом та Проектом «EU4PAR» роботу з юридичними службами центральних органів виконавчої влади.

Сьогодні відбувся вже третій воркшоп для керівних працівників юридичних підрозділів міністерств з актуального питання: «Організація представництва інтересів держави в судах України в умовах адвокатської монополії».

Грудень, 21/2018
22 грудня - засідання Комісії з питань вищого корпусу державної служби

        Проектом порядку денного передбачено розгляд наступних питань:

  1. Про затвердження графіка проведення засідань Комісії з питань вищого корпусу державної служби на січень 2019 року.
  2. Різне.

Дата проведення:  22 грудня 2018 року

Місце проведення:

Національне агентство України з питань державної служби, IІІ поверх, кабінет № 327, м. Київ, вул. Прорізна, 15

Грудень, 21/2018
У НАДС відзначили переможців Всеукраїнського конкурсу «Кращі практики управління персоналом»

У вересні поточного року НАДС своїм наказом започаткувало Всеукраїнський конкурс «Кращі практики управління персоналом».

Мета Конкурсу – впровадження в державних органах кращих практик і досвіду у сфері управління персоналом на державній службі, популяризація сучасних інструментів та технологій з управління персоналом, підвищення престижу діяльності служб управління персоналом державних органів, відзначення переможців Конкурсу, демонстрація їх досягнень та професійного розвитку.

Грудень, 20/2018