•  
  •  
  •  

Новини

Завершився проект «Навчальні програми професійного зростання» Агентства США з міжнародного розвитку (USAID), головним бенефіціаром якого є НАДС

Голова НАДС Костянтин Ващенко взяв участь у завершальному заході проекту «Навчальні програми професійного зростання», який запроваджено з метою посилення інституційного потенціалу та спроможності державних органів, що у свою чергу забезпечило потужну підтримку процесу реформ в Україні.

Вересень, 18/2018
Про основні принципи та засади створення нової системи професійного навчання йшлося на засіданні Координаційної ради з питань професійного навчання при НАДС

Під головуванням першого заступника Голови НАДС Володимира Купрія відбулося засідання Координаційної ради з питань професійного навчання державних службовців, голів місцевих державних адміністрацій, їх перших заступників та заступників, посадових осіб місцевого самоврядування, депутатів місцевих рад при Національному агентстві України з питань державної служби.

Вересень, 18/2018
#ОцінюванняДержавнихСлужбовців2018

Генеральним департаментрм з питань управління персоналом на державній службі НАДС підготовлено відеороз'яснення щодо проведення щорічного оцінювання результатів службової діяльності державних службовців.

Вересень, 18/2018
Про перспективи реформування служби в органах місцевого самоврядування йшлося на Всеукраїнській нараді-семінарі

Заступник Голови НАДС Андрій Заболотний взяв участь у Всеукраїнській нараді-семінарі для представників органів місцевого самоврядування, що організовує Українська асоціація районних а обласних рад. Організатор заходу – Українська асоціація районних і обласних рад.

Під час виступу заступник Голови НАДС розповів про перспективи реформування служби в органах місцевого самоврядування та надав відповіді на запитання у ході панельної дискусії.

Вересень, 14/2018
Презентовано оцінку діяльності органу виконавчої влади за напрямком "взаємодія з громадськістю"

Творчий центр ТЦК презентував звіт про результати проекту з оцінки діяльності органів виконавчої влади та місцевого самоврядування за напрямком "взаємодія з громадськістю".

Вересень, 14/2018
Аспекти інформування громадськості про державну політику у сфері євроатлантичної інтеграції України було розглянуто на засіданні Комісії з питань координації євроатлантичної інтеграції

На засіданні Комісії з питань координації євроатлантичної інтеграції, що відбулось у Будинку Уряду під головуванням Віце-прем’єр-міністра з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України Іванни Климпуш-Цинцадзе, крім іншого, обговорено питання інформування громадськості щодо державної політики у сфері євроатлантичної інтеграції України.

Вересень, 13/2018
Запрошуємо на онлайн-курс «Основи управління персоналом на державній службі»

Національне агентство України з питань державної служби спільно з українським громадським проектом масових відкритих онлайн-курсів «Prometheus» пропонують пройти онлайн-курс «Основи управління персоналом на державній службі», що стартує 1 жовтня на онлайн-платформі «Prometheus».

Програма онлайн-курсу передбачає чотири модулі:

Вересень, 11/2018
Презентовано комплексну оцінку системи держуправління України та її відповідності принципам державного управління ЄС

За участю Міністра Кабінету Міністрів України Олександра Саєнка, заступника Державного секретаря Кабінету Міністрів України Тетяни Ковтун, Голови НАДС Костянтина Ващенка, першого заступника Голови НАДС Володимира Купрія, директора Генерального департаменту з питань управління персоналом на державній службі НАДС Наталії Алюшиної, представника Офісу реформ Кабінету Міністрів України Івана Хілобока та старших радників SIGMA Класа Клааса і Войцеха Зелінські, керівника Групи підтримки України в Європейській Комісії Петера Вагнера відбулася презентація основних результатів оцінювання системи держ

Вересень, 11/2018
Про нагородження Грамотою Верховної Ради України

За вагомий внесок у забезпечення реалізації державної політики в сфері державної служби, зразкове виконання службових обов’язків, високий професіоналізм та з нагоди 27-ї річниці проголошення незалежності України заступника Голови НАДС Андрія Заболотного нагороджено Грамотою Верховної Ради України «За заслуги перед Українським народом».

Вересень, 10/2018