•  
  •  
  •  

Новини

Професійне навчання державних службовців: партнерство України та Франції

12-13 листопада 2018 року перший заступник Голови НАДС Володимир Купрій перебував з візитом у Школі публічного управління Франції (L`ENA) та Генеральному директораті управління та державної служби Франції (DGAFP). Під час насичених зустрічей обговорено та узгоджено напрями партнерства НАДС, L`ENA, DGAFP щодо розвитку української системи професійного навчання державних службовців.

Листопад, 14/2018
Відбулося публічне експертне обговорення блоку «Публічне управління» проекту Дорожньої карти реформ від коаліції громадських організацій Реанімаційного Пакету Реформ

Голова НАДС Костянтин Ващенко взяв участь у публічному експертному обговоренні блоку «Публічне управління» проекту Дорожньої карти реформ, підготовленої експертами коаліції громадських організацій Реанімаційного Пакету Реформ.

Листопад, 13/2018
Питання розвитку управлінського потенціалу представників вищого корпусу державної служби та їх лідерських компетентностей обговорено на семінарі «Сучасне лідерство та розвиток потенціалу у державному секторі в країнах Східного Партнерства»

З ініціативи НАДС, Центру адаптації державної служби до стандартів Європейського Союзу та спільно з Фінським інститутом державного управління (HAUS) і Міністерством фінансів Фінляндської Республіки у рамках проекту «Представницька демократія, відкрите управління та ефективне електронне врядування» ініціативи ЄС «Східне партнерство» (PADOS ІІ) відбувся семінар «Сучасне лідерство та розвиток потенціалу у державному секторі в країнах Східного Партнерства».

Листопад, 13/2018
#пишеморазом

Щороку в День української писемності й мови співробітники НАДС долучаються до написання радіодиктанту національної єдності. Ця подія для державних службовців є знаковою, адже Законом України «Про державну службу» передбачено, що держслужбовці зобов’язані обов’язково використовувати державну мову під час виконання своїх посадових обов’язків.

Водночас, офіційне гасло цьогорічного заходу — #пишеморазом, що підкреслює основну мету диктанту: єднання навколо мови. Радіодиктант — не просто засіб перевірити власну грамотність, а насамперед масштабний національний флешмоб.

Листопад, 09/2018
Відбувся тренінг для членів конкурсних комісій з відбору осіб на зайняття посад фахівців з питань реформ

З ініціативи Генерального департаменту з питань управління персоналом на державній службі НАДС відбувся тренінг для членів конкурсних комісій з відбору осіб на зайняття посад фахівців з питань реформ.

У тренінгу взяли участь Голова НАДС Костянтин Ващенко і перший заступник Голови НАДС Володимир Купрій.

У вступному слові Костянтин Ващенко наголосив на важливості і своєчасності проведення такого тренінгу, а також акцентував увагу на причинах зміни ситуаційних завдань для кандидатів на посади фахівців з питань реформ.

Листопад, 08/2018
У системі державної служби потрібно запроваджували сучасні методи управління персоналом – Костянтин Ващенко

Голова НАДС Костянтин Ващенко наголошує, що в системі державної служби потрібно запроваджували сучасні методи управління персоналом. Про це він заявив в ефірі Українського радіо в програмі "Сьогодні. Ввечері".

 

Листопад, 03/2018
06 листопада - засідання Комісії з питань вищого корпусу державної служби

Проектом порядку денного передбачено розгляд наступних питань:

 

  1. Про затвердження рішення комітету з дисциплінарних проваджень щодо державних службовців, які займають посади державної служби категорії «А»
    від 06 листопада 2018 року № 11.
  2.  Про розгляд матеріалів дисциплінарної справи першого заступника Голови Державної екологічної інспекції України Яковлєва І.О.
  3. Про розгляд матеріалів дисциплінарної справи державного секретаря Міністерства фінансів України Капінуса Є.В.
  4.  Різне.

 

Листопад, 02/2018
Сучасне лідерство: новий підхід до державного управління – відбувся тренінг для державних службовців, які займають посади державної служби категорії «А»

У Національному агентстві України з питань державної служби у рамках тренінгової програми «Сучасне лідерство: новий підхід до державного управління» відбулося навчання державних службовців, які займають посади державної служби категорії «А».

Під час навчання фахівцями НАДС надано роз’яснення щодо окремих питань модернізації державної служби.

Листопад, 02/2018
Теоретичні та практичні аспекти з питань запобігання та виявлення корупції обговорено на тренінгу для представників Мін`юсту та інших державних органів, що знаходяться у сфері його координації

НАДС сприяє утвердженню принципу доброчесності в діяльності органів державної влади.

З цією метою на запрошення UNDP Ukraine заступник Голови НАДС Андрій Заболотний виступив з презентацією "Доброчесність та етика на держслужбі" на тренінгу, який відбувся за участі Мін`юсту та інших державних органів, що знаходяться у сфері його координації.

Учасники тренінгу розглянули також питання:

Листопад, 01/2018