•  
  •  
  •  

Під час другої Стратегічної сесії Апарату Верховної Ради України у форматі «Корпоративний форсайт» представлено підсумки першої Стратегічної сесії та презентовані Комунікаційна та ІТ стратегії Апарату Верховної Ради України

За участю фахівців НАДС відбулася презентація Комунікаційної та ІТ стратегій Апарату Верховної Ради України

Під час другої Стратегічної сесії Апарату Верховної Ради України у форматі «Корпоративний форсайт» представлено підсумки першої Стратегічної сесії та презентовані Комунікаційна та ІТ стратегії Апарату Верховної Ради України, зокрема, окрему увагу приділено питанням підвищення ефективності, результативності та адаптивності персоналу Апарату. 

Вперше було застосовано метод «Corporate Foresight» для визначення шляхів підвищення спроможності Апарату Верховної Ради України через формування організаційної культури.

Модератором Стратегічної сесії виступила Наталія Алюшина, директор Генерального департаменту з питань управління персоналом на державній службі НАДС, а фасилітаторами в групах – заступники керівника Апарату Верховної Ради України. 

Робота у групах розпочалася із SWOT-аналізу, було напрацьовано мету, місію та цінності, що стосуються кожного працівника апарату. 

Проведений захід став ще одним кроком для удосконалення організаційної культури Апарату Верховної Ради України.