•  
  •  
  •  

Під час візиту до Італії українська делегація ознайомилася з організацією оцінювання діяльності посадовців органів державної влади і проведення конкурсів на керівні посади публічної служби, а також досвідом з надання освітніх послуг у сфері держуправління

У рамках візиту української делегації до Італійської Республіки відбулася робоча зустріч Голови НАДС Костянтина Ващенко з Генеральним менеджером Агенства з питань трудових договорів публічних службовців Італії П‘єрлуіджи Мастроджузеппе. 

Відбувся обмін думками щодо функціонування систем публічної служби в обох країнах. Враховуючи, що основним завданням італійського агентства є організація і проведення переговорів щодо укладання трудових договорів у сфері публічної служби, особливу увагу було приділено питанням оплати праці та оцінювання діяльності посадових осіб органів державної влади. Також будо досягнуто домовленість про налагодження співпраці між двома агентствами у майбутньому.

Члени української делегації також ознайомилася з діяльністю Національної школи публічного управління та системою підвищення кваліфікації державних службовців та посадових осіб місцевого самоврядування.

Зокрема, Голова НАДС Костянтин Ващенко зустрівся із директором департаменту Національної школи управління Італії (SNA) професором Ефізіо Еспа. Слід зазначити, що, поряд із наданням освітніх послуг у сфері державного управління, саме Школа опікується проведенням конкурсів на керівні посади публічної служби. Таким чином забезпечено безпосередній зв‘язок між професійним навчанням і кар‘єрою публічного службовця. На думку Костянтина Ващенка італійський досвід у цій царині заслуговує на увагу і може бути використаний у процесі реформування системи професійного навчання в Україні.