•  
  •  
  •  

Повідомлення про проведення засідання організаційного комітету з обрання двох представників громадських об’єднань, наукових установ, навчальних закладів та експертів до складу Комісії з питань вищого корпусу державної служби

31 січня 2018 року у Національному агентстві України з питань державної служби: вул. Прорізна, м. Київ, 15, ІІІ поверх (конференц-зала), о 10 год. 00 хв. відбудеться засідання організаційного комітету з обрання двох представників громадських об’єднань наукових установ, навчальних закладів та експертів до складу Комісії з питань вищого корпусу державної служби.

На засіданні планується:

провести перевірку повноти поданих громадськими об’єднаннями, науковими установами або навчальними закладами документів та інших матеріалів кандидатів та встановити відповідність кандидатів та їх документів вимогам, визначеним пунктами 10, 13 і 14 постанови Кабінету Міністрів України від 20 квітня 2016 року № 314 «Про затвердження Порядку обрання представників громадських об’єднань, наукових установ, навчальних закладів та експертів до складу Комісії з питань вищого корпусу державної служби»;

затвердити зміст бюлетеня для голосування, а також розглянути інші питання щодо організації та проведення виборів.

 

Довідково:

Склад та порядок формування оргкомітету визначено Порядком обрання представників громадських об’єднань, наукових установ, навчальних закладів та експертів до складу Комісії з питань вищого корпусу державної служби, затвердженим постановою Кабінету Міністрів України від 20 квітня 2016 року № 314 та наказом НАДС від 29 листопада 2017 року № 242
«Про утворення організаційного комітету з обрання двох представників громадських об’єднань, наукових установ, навчальних закладів та експертів до складу Комісії з питань вищого корпусу державної служби».

Засідання оргкомітету та вибори проводяться у відкритому режимі із забезпеченням аудіо-, відеофіксації та трансляції в режимі реального часу відповідної аудіо- та відеоінформації із засідань на офіційному веб-сайті НАДС.

Засідання оргкомітету відкриті для представників засобів масової інформації та журналістів. У засіданнях оргкомітету мають право брати участь спостерігачі, які є представниками міжнародних організацій, представництва яких діють в Україні, а також представники іноземних дипломатичних установ в Україні (далі – представники).

Для участі у засіданні оргкомітету та/або можливості здійснення відповідними представниками відео-, аудіо- та фотофіксації, звернення або пропозиція щодо такої участі, подається представниками до НАДС не пізніше ніж до 15 години 00 хвилин дня, що передує початку проведення відповідного засідання.

Члени оргкомітету можуть прийняти мотивоване рішення про відмову у здійсненні такими представниками відео-, аудіо- та фотофіксації на засіданні, або позбавлення акредитації, якщо їх дії перешкоджають його проведенню, у разі неодноразового або грубого порушення особою порядку та процедури роботи оргкомітету тощо.

У разі відсутності або порушення терміну надання звернення, щодо акредитації, від представників члени оргкомітету можуть прийняти рішення про відмову надання дозволу щодо присутності таких представників на засіданні оргкомітету.

Проект порядку деного засідання