•  
  •  
  •  

Президентська академія розпочала новий 2018 – 2019 навчальний рік

3 вересня 2018 року в Національній академії державного управління при Президентові України відбулися збори з нагоди Дня знань і початку 2018 –2019 навчального року.

Вітаючи слухачів, професорсько-викладацький склад і співробітників академії перший заступник Голови НАДС Володимир Купрій зазначив, що Українська держава тримається на трьох стовпах: армія, дипломатична служба і державна служба.

Суспільство очікує від державних службовців, насамперед, професіоналізму і чесності, що мають стати запорукою довіри громадян до власної держави.

Володимир Купрій відзначив ключову роль Національної академії у підготовці професіоналів для державної служби. "Професійність, патріотизм, відданість справі, бажання і необхідність працювати у всіх ланках державної служби самовіддано, патріотично, професійно – це ті чинники, які забезпечує у підготовці кадрів академія".

Володимир Купрій побажав слухачам академії цікавого навчання, подолання викликів, що супроводжують сучасні процеси державотворення в Україні, а також гарних і теплих спогадів про навчання по завершенню підготовки в Національній академії.