•  
  •  
  •  

Пріоритетні питання у сфері державної служби для представників служб управління персоналом місцевих державних адміністрацій розглянуто на засіданнях круглого столу за участю представників НАДС

У м. Кропивницький 28 та 29 серпня 2018 року фахівцями апарату НАДС спільно з Міжрегіональним управлінням Нацдержслужби у Полтавській та Кіровоградській областях проведено круглі столи з розгляду пріоритетних питань у сфері державної служби.

Під час заходів, зокрема, розглянуто питання організації діяльності конкурсної та дисциплінарної комісій у місцевих державних адміністраціях, їх структурних підрозділах та у територіальних підрозділах центральних органів виконавчої влади, а також проведення конкурсів на зайняття вакантних посад державної служби та оформлення їх результатів.

Працівників служб управління персоналом цікавили питання призначення на державну службу, припинення державної служби, присвоєння рангів державним службовцям, проведення дисциплінарних проваджень. Жваву дискусію викликало питання щодо особливостей організації та проведення у 2018 році щорічного оцінювання державних службовців.

У заходах взяли участь майже 100 осіб представників служб управління персоналом апарату, структурних підрозділів облдержадміністрації, райдержадміністрацій та територіальних підрозділів центральних органів виконавчої влади.