•  
  •  
  •  

Про досвід країн Центральної та Східної Європи у сфері стратегічного управління розповів державним службовцям доцент права та публічного управління в Центрально-Європейському університеті (Будапешт) Мачей Кішіловські

НАДС спільно з Центром політико-правових реформ організували практичний семінар для співробітників центральних органів виконавчої влади на тему: «Стратегічне управління в публічному секторі».

Голова НАДС Костянтин Ващенко привітав учасників семінару з питань стратегічного управління в публічному секторі, який відбувся у Національному агентстві України з питань державної служби, та наголосив на важливості стратегічного планування як складовій постійної зорієнтованості на майбутнє.

У ході заходу Мачей та Ізабела Кішіловські презентували практичний посібник «Адмінстратегія. Ваша успішна кар’єра в сфері державного управління», в якому висвітлено отриманий ними досвід у результаті проведення досліджень країн Центральної та Східної Європи у сфері стратегічного управління.

Науковці акцентували увагу на рекомендаціях щодо керівництва органу влади та розвитку кар’єри державного службовця.

Семінар відбувся у формі жвавої дискусії, найактивнішим учасникам зарубіжні експерти із стратегічного управління подарували авторський практичний посібник.

 

Довідково: Мачей та Ізабела Кішіловські поєднують освіту, здобуту в найкращих освітніх закладах світу, і практичний досвід роботи з публічними установами та управлінцями в Польщі та в регіоні Центральної і Східної Європи. Мачей Кішіловський — доцент права та публічного управління в Центрально-Європейському університеті в Будапешті. Він спеціалізується на освіті управлінців найвищого рівня. Очолює дослідницький центр «Ініціатива для регуляторної інновації», який провів комплексне вивчення управлінських процесів в урядових установах країн Центральної Європи. Ізабела Кішіловська — консультант в AT Kearney, одній з найбільш престижних міжнародних компаній з надання послуг стратегічного консалтингу. Вона має багаторічний досвід роботи з провідними польськими та центральноєвропейськими підприємствами, а також інститутами публічного сектору.