•  
  •  
  •  

Про ключові завдання щодо реформування міністерств та поточний стан їх виконання йшлося на нараді у Прем’єр-міністра України

Під головуванням Прем’єр-міністра України за участю керівників окремих міністерств і центральних органів виконавчої влади, представників Секретаріату Кабінету Міністрів України відбулася нарада з питань реформування міністерств.
Учасники наради обговорили проблемні питання щодо реформування структури міністерств, перерозподілу сфер державної політики між міністерствами з урахуванням результатів їх функціонального обстеження, а також розглянули проекти нормативно-правових актів з цих питань.
Підводячи підсумки наради, Прем’єр-міністр України наголосив, що «Ми в 10 міністерствах будемо створювати директорати, які будуть займатися стратегічним плануванням і формуванням політики міністерств. Кожне міністерство має своє призначення… Говоримо про абсолютно чітку компетенцію, політику, яку має впроваджувати, і чітку оцінку виконання завдань». Глава Уряду також зазначив, що кадровий склад директоратів сформують близько тисячі нових працівників, які будуть обрані на конкурсних засадах.
За результатами наради прийнято рішення подати Секретаріату Кабінету Міністрів України пропозиції стосовно змін у структурі апарату міністерств, а також розробити та подати на розгляд Кабінету Міністрів України проекти нормативно-правових актів щодо порядку розподілу видатків, передбачених у державному бюджеті для реалізації комплексної реформи державного управління, та тимчасового збільшення граничної чисельності міністерств.
Крім того, за участю заінтересованих центральних органів виконавчої влади провести робочу нараду щодо перерозподілу сфер державної політики між міністерствами з урахуванням результатів їх функціонального обстеження.