•  
  •  
  •  

Про можливі шляхи співпраці у рамках допомоги Україні щодо реформування державного управління йшлося на зустрічі Голови НАДС з литовськими експертами

Голова НАДС Костянтин Ващенко провів зустріч з литовськими експертами у рамках впровадження проекту ЄС щодо реформи управління державними фінансами в Україні (далі ­- Проект PFM).

Під час зустрічі експерти розповіли про підтримку України Європейським Союзом у рамках Проекту PFM, зокрема було обговорено можливості співпраці з НАДС в межах зазначеного проекту з метою підтримки у сфері державного управління та управління людськими ресурсами.

Голова НАДС розповів про основні напрями діяльності агентства та подякував експертам за можливість долучитися до проекту.

Директор Генерального департаменту з питань управління персоналом на державній службі НАДС Наталія Алюшина зазначила, що для служб управління персоналом діє спеціальний курс, мета якого ознайомити фахівців з питань добору та супроводження персоналу на державній службі із сучасними тенденціям управління персоналом.

У зустрічі взяли участь Юргіта Домейкієне, старший радник Групи впровадження політики Уряду Литовської Республіки і Крістіна Суткайтите, експерт Центрального агентства з питань управління проектами (CPMA).