•  
  •  
  •  

Про напрацювання нових підходів у сфері державного управління для імплементації Угоди про асоціацію між Україною та ЄС йшлося на зустрічі з командою програми EU Association Lab

Фахівці НАДС взяли участь у робочій зустрічі з представниками Фонду Ганса Зайделя в Україні, які презентували програму EU Association Lab.

У ході зустрічі обговорено проблемні питання щодо реалізації Угоди у частині державних закупівель, законодавства про компанії та корпоративне управління, інтеграції до цифрового ринку ЄС, ринкового нагляду та управління лісовими ресурсами, оскільки саме на цих темах сфокусується програма цього року.

Під час презентації програми її автори відповіли на запитання учасників заходу та надали фахові коментарі до окремих її положень.

У зустрічі взяли участь Йоланда Заттлер, Директор проекту Advisory Fund for EU Association of Ukraine GIZ і Тетяна Венцель, радник програми «EU Association Lab», GIZ

 

Довідково:

Лабораторія проектів для імплементації Угоди про асоціацію між Україною та ЄС (далі «Лабораторія») – це конкурсна програма нових ідей, які покликані надати імпульс для реалізації Угоди про асоціацію між Україною та ЄС (далі «Угода»).

Протягом інтенсивної шестимісячної програми, фахівці з українських міністерств спільно з представниками органів державного управління, бізнесу та громадянського суспільства працюватимуть над новими підходами для її імплементації.

Лабораторія створена спільно з Урядовим офісом координації європейської та євроатлантичної інтеграції (далі «Урядовий офіс») та GIZ. Вона є складовим компонентом проекту «Консультаційний фонд підтримки асоціації Україна-ЄС», який фінансується Федеральним Урядом Німеччини.