•  
  •  
  •  

Про перспективи реформування служби в органах місцевого самоврядування йшлося на Всеукраїнській нараді-семінарі

Заступник Голови НАДС Андрій Заболотний взяв участь у Всеукраїнській нараді-семінарі для представників органів місцевого самоврядування, що організовує Українська асоціація районних а обласних рад. Організатор заходу – Українська асоціація районних і обласних рад.

Під час виступу заступник Голови НАДС розповів про перспективи реформування служби в органах місцевого самоврядування та надав відповіді на запитання у ході панельної дискусії.

Андрій Заболотний повідомив учасників заходу про здобутки нового Закону "Про державну службу" та про необхідність гармонізації його норм із законодавством про службу в органах місцевого самоврядування.

Посадовець також зазначив, що новий закон для службовців вирішить питання: привабливості служби, кадрової нестачі, можливостіповернення молоді в села і райони після навчання, підвищення посадових окладів, результативності роботи, неможливості звільнень без підстав.

Керівник Асоціації Сергій Чернов висловив вдячність НАДС за першочергове авторство та спільну роботу з підготовки проекту Закону України "Про службу в органах місцевого самоврядування". Громадський діяч наголосив на незворотності реформи децентралізації, її кадрового забезпечення і залучення завдяки цьому лідерів майбутнього держави.

У роботі семінару також взяли участь: перший заступник Міністра регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ В'ячеслав Негода, заступник Міністра охорони здоров'я Павло Ковтонюк, Президент НАДУ Василь Куйбіда, Генеральний директор ПАТ "Укрпошта" Ігор Смілянський.

Захід налічував понад 300 учасників, у числі яких голови районних та обласних рад, голови ОТГ.

За результатом роботи підготовлено Резолюцію, яка буде скерована на розляд Уряду та Верховної Ради України, зокрема про першочерговий розгляд законопроекту #8369.