•  
  •  
  •  

Про реформування міністерств та нові посади фахівців з питань реформ йшла мова під час прес-сніданку для представників засобів масової інформації

З ініціативи коаліції громадських організацій «Реанімаційний Пакет Реформ» відбувся прес-сніданок для журналістів про кадрову реформу в міністерствах та запровадження посад фахівців з питань реформ.

Мета заходу – роз’яснити для засобів масової інформації основні принципи роботи нових структурних підрозділів міністерств – директоратів, етапи конкурсного відбору та очікування від реформи.

Спікери заходу повідомили присутніх, що у вересні в рамках урядової кадрової реформи 10 із 18 міністерств оголосять конкурси на посади в нових структурних одиницях – директоратах з формування державної політики. Планується, що за результатами конкурсів будуть відібрані 1000 фахівців з питань реформ, які займуть свої посади в міністерствах.

Крім того, урядовці та експерти, причетні до зазначеної реформи, відповіли на питання якими будуть вимоги для зайняття високооплачуваних урядових посад? як відбуватимуться конкурси? які саме обов’язки будуть у нових фахівців, і що робитимуть нинішні співробітники міністерств?

У прес-сніданку взяли участь Олександр Саєнко, Міністр Кабінету Міністрів України; Костянтин Ващенко, Голова Національного агентства з питань державної служби; Ігор Коліушко, голова Центру політико-правових реформ, головний експерт з питань публічної адміністрації Реанімаційного Пакету Реформ; Ірина Гнутова, керівник HR-служби Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства.