•  
  •  
  •  

Про сучасні підходи до управління людськими ресурсами на державній службі доповів на міжнародному семінарі Голова НАДС Костянтин Ващенко

Голова НАДС Костянтин Ващенко взяв участь у міжнародному семінарі «Напрями та пріоритети реалізації державної служби в системі правоохоронних органів: досвід країн – членів ЄС та України», який було організовано у рамках Стратегії реформування державного управління в Україні на період 2016-2020  років Європейською комісією.

У своєму виступі під час заходу Костянтин Ващенко поділився досвідом управління людськими ресурсами на державній службі. Зокрема, він розповів про сучасні підходи до залучення кращих кандидатів на посади державної служби, інноваційні напрями підвищення кваліфікації державних службовців та методики оцінювання персоналу.

У ході заходу науковці, посадовці, експерти, практики обговорили проблематику управління персоналом на державній службі, поділились думками з приводу імплементації європейського досвіду у практику управління персоналом України, обмінялись думками щодо подальшого розвитку державного HR-сектору.