•  
  •  
  •  

Про сучасні проблеми державного управління та побудову нової державної служби йшлося на зустрічі з студентами Житомирського державного технологічного університету

Під час робочої поїздки до м. Житомира Голова НАДС Костянтин Ващенко відвідав Житомирський державний технологічний університет, де прочитав лекцію щодо сучасних проблем державного управління.

Голова НАДС, зокрема, наголосив, що суспільство очікує від державних службовців, насамперед, професіоналізму і чесності, що мають стати запорукою довіри громадян до власної держави. Та зазначив, що сьогодні реформу державної служби вдалося підняти на найвищий щабель, а основний акцент у процесі її реформування ставиться на освіту державного службовця та професіоналізацію його діяльності.

Костянтин Ващенко звернувся до студентів, хто обрав спеціальність «Публічне управління і адміністрування», зазначивши, що наразі настав час будувати країну з якісним державним менеджментом, а потяг до знань і самовдосконалення допоможе майбутнім управлінцям стати лідерами з новим мисленням і професійними знаннями.

Голова НАДС також вручив залікові книжки студентам І курсу спеціальності «Публічне управління і адміністрування», а також дав інтерв'ю місцевим засобам масової інформації.