•  
  •  
  •  

Про усунення порушень прав державного службовця

За підсумками проведення позапланової виїзної перевірки стану дотримання вимог Закону України «Про державну службу» та інших нормативно-правових актів у сфері державної служби під час притягнення до дисциплінарної відповідальності державного службовця в Ніжинському міськрайонному суді Чернігівської області членами робочої групи Міжрегіонального управління у м. Києві, Київській, Чернігівській та Черкаській областях встановлено порушення прав державного службовця під час накладення дисциплінарних стягнень та позбавлення премії у зв’язку з оголошенням двох доган за вчинення дисциплінарних проступків.

У зв’язку з цим до об’єкта перевірки направлені обов’язкові для виконання вимоги про скасування наказів Ніжинського міськрайонного суду Чернігівської області про накладення дисциплінарного стягнення на державного службовця у порядку, затвердженому наказом Національного агентства України з питань державної служби від 25 травня 2016 року № 110.

За інформацією, наданою листом Ніжинського міськрайонного суду Чернігівської області від 24 січня 2019 року № 06, вимоги виконано у повному обсязі, що підтверджується наданими копіями відповідних наказів.

Порушення прав державного службовця усунуто.