•  
  •  
  •  

Проблеми теорії і практики публічного управління й адміністрування, підвищення якості наукових розвідок обговорено на конференції за участю здобувачів вищої освіти, молодих вчених «Теорія та практика публічного управління і адміністрування у XXI сторіччі»

Мета конференції – активізація участі молодих учених в обговоренні актуальних проблем теорії та практики публічного управління і адміністрування, а також підвищення якості наукових досліджень та сприяння впровадженню в практику публічного управління їх результатів.

У вітальному слові до гостей заходу Андрій Заболотний підкреслив важливу роль молоді у проведенні реформ та розбудові нової європейської держави. «Саме від рівня розвитку громадянської активності молоді залежить вирішення найважливіших проблем соціально-економічного, політичного, громадського життя та трансформаційних процесів у сучасній Україні. Ентузіазм і винахідливість молодих вчених дозволяє їм на високому рівні вирішуючи найбільш гострі проблеми, що постають перед суспільством. Тому, я вважаю, що включення молоді у процеси прийняття рішень є надзвичайно важливою умовою суспільного розвитку», - зазначив заступник Голови НАДС.

Також у заході взяли участь президент Національної академії Василь Куйбіда, Посол Республіки Індонезія в Україні Юдді Кріснанді, заступник Міністра молоді та спорту України Олександр Ярема, радник з питань демократичного врядування Програми розвитку ООН Маркус Бранд, заступник керівника Управління-керівник відділу організаційної роботи з регіонами Управління по зв’язках з місцевими органами влади і органами місцевого самоврядування Апарату Верховної Ради України Валентина Рудковська, координатор програми «Молодіжний працівник» Програми розвитку Організації Об’єднаних Націй Анна Острікова, начальник відділу молодіжної політики Департаменту молоді та спорту виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) Леся Яремійчук, завідувач відділу молодіжної роботи Державного інституту сімейної та молодіжної політики Леся Мукосеєва, голова Немішаївської селищної ради Сергій Замідра, державні службовці, посадові особи місцевого самоврядування, громадські діячі м. Києва та інших регіонів України, представники міжнародних організацій, а також здобувачі вищої освіти та молоді вчені (аспіранти, докторанти, наукові працівники, викладачі закладів вищої освіти).

 Під час конференції відбулися тематичні сесії відкритого простору, що дозволили її учасникам ініціювати й обговорити актуальні питання публічного управління та адміністрування.