•  
  •  
  •  

Проблеми забезпечення осіб з інвалідністю, які бажають взяти участь в конкурсі на зайняття посад державної служби, розумним пристосуванням, обговорено на нараді з представниками центральних органів виконавчої влади і громадськості

За участю заступника Голови НАДС Андрія Заболотного відбулася робоча зустріч щодо забезпечення осіб з інвалідністю, які бажають взяти участь в конкурсі на заняття посад державної служби, розумним пристосуванням.

Директор Генерального департаменту з питань управління персоналом на державній службі НАДС Наталія Алюшина узагальнила пропозиції учасників попередньої робочої зустрічі та повідомила про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України № 246 «Про затвердження Порядку проведення конкурсу на зайняття посад державної служби».

Директор Департаменту електронного урядування та розвитку інформаційного суспільства Державного агентства з питань електронного урядування України Дмитро Маковський поінформував присутніх про роботу щодо забезпечення доступності офіційних сайтів центральних органів виконавчої влади та порталу вакансій career.gov.ua для людей з порушенням зору і слуху.

Державний експерт експертної групи з питань інституційного розвитку служб управління персоналом на державній службі Генерального департаменту з питань управління персоналом на державній службі НАДС Юлія Лозюк ознайомила учасників зібрання з проектом Методичних рекомендацій щодо забезпечення осіб з інвалідністю, які бажають взяти участь в конкурсі на заняття посад державної служби, розумним пристосуванням.

З пропозиціями та доповненнями до питань, що розглядалися на зустрічі, виступила Людмила Фурсова, експерт з прав людини.

За результатами дискусії прийнято також рішення розглянути можливість проведення належної PR-кампанії для осіб з інвалідністю щодо залучення їх на державну службу.