•  
  •  
  •  

Програма «Підтримка організацій –лідерів у боротьбі з корупцією в Україні» обговорювалася під час зустрічі з представником компанії Management Systems International та керівниками напрямків програми.

За участю голови НАДС Костянтина Ващенка відбулася зустріч з представником компанії Management Systems International та керівниками напрямків програми Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) «Підтримка організацій –лідерів у боротьбі з корупцією в Україні».

Під час заходу Костянтин Ващенко розповів про основні обов’язки та функції НАДС, а також про діяльність Всеукраїнського центру підвищення кваліфікації державних службовців і посадових осіб місцевого самоврядування. Зокрема Голова НАДС підкреслив важливість навчання державних службовців у сфері протидії корупції та зазначив, що у даному напрямку вже здійснюється певна робота та проводяться тренінги  для уповноважених з питань запобігання корупції на базі Центру.

У свою чергу Бертрам Спектор технічний директор та лідер сфери антикорупційних питань презентував діяльність компанії Management Systems International, яка є головним виконавцем Програми, а також представив її компоненти, один з яких передбачає розбудову інституційної спроможності органів державної влади відповідальних за боротьбу з корупцією.

Крім того на зустрічі було обговорено потреби у вдосконаленні існуючих короткострокових та середньострокових навчальних програм для державних службовців у сфері протидії корупції, створенні нових та залучення до реалізації тренінгів громадських організацій.

Довідково: програма Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) «Підтримка організацій –лідерів у боротьбі з корупцією в Україні» започаткована у червні 2017 року. Метою програми є зменшення рівня корупції в Україні та підвищення підзвітності і прозорості Уряду України. У рамках програми буде надано допомогу спеціалізованим державним органам влади відповідальних за запобігання корупції, а також іншим міністерствам та установам для зменшення можливостей корупційних діянь у їхніх організаціях. Крім того програма буде підтримувати неурядові організації в просвітницькій діяльності, громадському контролі та розбудові активної позиції громадян щодо нетерпимості до корупції.