•  
  •  
  •  

Питання оновленої процедури проведення конкурсу на зайняття посад фахівців з питань реформ розглянуто на семінарі для представників новоутворених директоратів та служб управління персоналом міністерств

З ініціативи Генерального департаменту з питань управління персоналом на державній службі НАДС проведено семінар-нараду з представниками новоутворених директоратів та служб управління персоналом міністерств щодо оновленої процедури проведення конкурсу на зайняття посад фахівців з питань реформ.

Відкриваючи захід, Голова НАДС Костянтин Ващенко наголосив на актуальності змін, прийнятих постановою Кабінету Міністрів України від 10 травня 2018 року №374 «Про внесення змін до Порядку проведення конкурсу на зайняття посад державної служби».

Наталія Алюшина, директор Генерального департаменту з питань управління персоналом на державній службі НАДС надала роз’яснення та рекомендації щодо розробки якісних тестових питань на знання спеціального законодавства, а також навела приклади з розробки ситуаційних завдань для перевірки професійних знань.

Про новації та їх переваги в процедурі проведення конкурсу на зайняття посад фахівців з питань реформ доповів Андрій Астапов, керівник експертної групи з питань нормативного забезпечення менеджменту персоналу. 
У частині запитання/відповіді відбулася цікава фахова дискусія. Всі учасники отримали вичерпні відповіді на свої запитання.