•  
  •  
  •  

Питання перерахунку пенсій, призначених відповідно до Закону України «Про державну службу», обговорено за участю народних депутатів України – членів Комітету Верховної Ради України з питань соціальної політики, зайнятості та пенсійного забезпечення

Фахівці НАДС взяли участь у робочій зустрічі народних депутатів України – членів Комітету Верховної Ради України з питань соціальної політики, зайнятості та пенсійного забезпечення з представниками центральних органів виконавчої влади, Пенсійного фонду України, профспілок з метою обговорення проблемних питань перерахунку пенсій, призначених відповідно до Закону України «Про державну службу».

Зазначалося, що сьогодні законодавство про державну службу не регулює відносини щодо перерахунку пенсій особам, які звільнилися з посад державних службовців, у зв’язку з виходом на пенсію.

Заступник Голови НАДС Андрій Заболотний подякував представникам Комітету за їх вболівання та повагу за тих громадян України, які все життя гідно працювали на державній службі.

Водночас він повідомив, що сьогодні є два варіанти вирішення проблеми, зокрема шляхом внесення змін до законодавчих актів про пенсійне забезпечення або прийняття Урядом підзаконного акта, яким буде врегульовано зазначене питання.

За результатами обговорення прийнято рішення створити робочу групу із представників  центральних органів виконавчої влади, Пенсійного фонду України, профспілок, які мають опрацювати всі пропозиції та підготувати узагальнений документ для його обговорення та прийняття.