•  
  •  
  •  

Питання підготовки до реформи міністерств та впровадження посад фахівців з питань реформ обговорено на навчальному семінарі «Реформа міністерств»

За участю Міністра Кабінету Міністрів України, Державного секретаря Кабінету Міністрів України, його заступників, державних секретарів міністерств, представників інститутів громадянського суспільства та міжнародних організацій, а також вітчизняних і міжнародних експертів відбувся навчальний семінар «Реформа міністерств».

Під час заходу розглядалися питання:

  • Вимоги до формування структури апарату міністерств.
  • Діяльність структурних підрозділів державної політики.
  • Розмежування політичних і адміністративних функцій між міністром, заступниками міністра та державним секретарем міністерства.

Міністр Кабінету Міністрів України О. Саєнко виступив з доповіддю «Спроможні міністерства як драйвери реформ Уряду», у якій розповів про ключові складові підвищення ефективності державного управління, нові підходи до ефективної реалізації пріоритетів Уряду на основі аналізу політики, запровадження системи електронної взаємодії.

Державний секретар Кабінету Міністрів України В. Бондаренко провів нараду з державними секретарями міністерств з питань нової структури міністерств у контексті розмежування політичних та адміністративних функцій.

За участю державних секретарів міністерств, міжнародних і вітчизняних експертів та представників громадянського суспільства відбулося обговорення підходів до реформування міністерств.

Під час семінару було презентовано практичний посібник для керівників служб управління персоналом «Дисциплінарна відповідальність державних службовців», підготовлений фахівцями НАДС і Центру адаптації державної служби до стандартів Європейського Союзу.