•  
  •  
  •  

Питання підвищення кваліфікації державних службовців та посадовців вищого корпусу державної служби обговорено на зустрічі з представниками Гендирекції адміністрації та державної служби Франції і Національної школи державного управління (ENA)

Голова НАДС Костянтин Ващенко під час зустрічі з представниками Генеральної дирекції адміністрації та державної служби Французької Республіки і Національної школи державного управління (ENA) висловив щиру вдячність за співпрацю, яка діє з 2013 року у рамках Листа про спільні наміри у сфері адміністративного співробітництва між НАДС та Генеральною дирекцією.

Голова НАДС поінформував присутніх про реформу державного управління та завдання НАДС. Він зосередив увагу на питаннях, які можуть бути реалізовані НАДС спільно з Генеральною дирекцією та ENA, зокрема що стосується підвищення кваліфікації державних службовців та посадовців вищого корпусу державної служби, вдосконалення навчальних програм, підготовки викладацького складу.

Матільда Домінак, менеджер проектів офісу перспектив та міжнародної експертизи Генеральної дирекції адміністрації та державної служби, засвідчила готовність продовжити співпрацю з НАДС у рамках Листа про спільні наміри до 31 грудня 2019 року. Було запропоновано переглянути чинний План дій та за потреби оновити пріоритетні напрями співробітництва. Також вона повідомила, що найближчим часом планується впровадження проекту технічної допомоги, який дасть можливість тісніше співпрацювати з ENA щодо реформування системи державного управління. 

Проект МТД, що фінансується ЄС, вже розпочав свою діяльність і наразі відбувається детальне планування заходів. Проект, зокрема, передбачає компонент з реформування системи професійного навчання державних службовців та тренінгову підготовку державних секретарів.

У зустрічі взяли участь представники ВЦПК, Посольства Французької Республіки в Україні та НАДС.