•  
  •  
  •  

Питання реформування державного управління в умовах посилення загальної управлінської та адміністративної спроможності України обговорено на VIII засіданні Європейського комітету з питань демократії та врядування Ради Європи

Голова НАДС Костянтин Ващенко з робочим візитом перебуває у м. Страсбурзі (Французька Республіка), де проходить VIII засідання Європейського комітету з питань демократії та врядування Ради Європи.

4 грудня Костянтин Ващенко взяв участь у дискусії на тему «Децентралізація та реформа державної служби в Україні та Рада Європи».

У своєму виступі він представив результати реформи державного управління в Україні в умовах децентралізації, окреслив питання реформування системи професійного навчання державних службовців, посадових осіб місцевою самоврядування та депутатів місцевих рад.

Костянтин Ващенко зазначив, що одним з пріоритетних завдань НАДС є створення єдиної цілісної і ефективної системи безперервного професійного навчання державних службовців і посадових осіб місцевого самоврядування, оскільки це має забезпечити формування кадрового потенціалу державних органів та органів місцевого самоврядування.

Передбачається також участь Голови НАДС у дискусії з питань реформування державного управління в умовах посилення загальної управлінської та адміністративної спроможності держави на основі принципів належного врядування та кращого досвіду держав – членів ЄС.