•  
  •  
  •  

Питання реформування системи навчання та підвищення кваліфікації державних службовців Голова НАДС обговорив з керівництвом Житомирської області

Голова НАДС Костянтин Ващенко під час ділової поїздки до м. Житомира провів робочу зустріч з головою Житомирської облдержадміністрації Ігорем Гундичем і директором інституту професійних кваліфікацій Родіоном Колишком.

Учасники зустрічі обговорили можливості навчання держслужбовців у магістратурі Житомирського державного технологічного університету, запровадження системи оцінювання голів райдержадміністрацій та впровадження моніторингу для формування регіонального замовлення для професійно-технічної освіти.

Під час зустрічі з головами райдержадміністрацій, об’єднаних територіальних громад та керівниками структурних підрозділів облдержадміністрації Костянтин Ващенко повідомив, що Урядом прийнято постанову, якою затверджено Типовий порядок проведення оцінювання результатів службової діяльності державних службовців і передбачено щорічне оцінювання їх діяльності.

«Кожен державний службовець буде проходити щорічне оцінювання, це стосується усіх: від державних секретарів до спеціалістів у районах. Ми запроваджуємо європейський світовий стандарт з оцінки персоналу – ключові показники ефективності. Напередодні початку нового року, державним службовцям встановлюватимуться ключові завдання, які він має виконати протягом року. І ці результати будуть оцінюватися. Так буде кожного року», – сказав Костянтин Ващенко.

Крім того, НАДС наразі погоджує з Міністерством освіти України питання професійного навчання державних службовців та посадових осіб місцевого самоврядування. «Навчання має бути спрямовано відповідно до потреб, наприклад, використання ситуаційних завдань. Саме так має працювати система підготовки державних службовців. Навчання має допомагати, а не просто бути», – зазначив Костянтин Ващенко.