•  
  •  
  •  

Питання співробітництва з міжнародними фінансовими організаціями і залучення міжнародної технічної допомоги обговорено на засіданні Спільної моніторингової групи

З метою підвищення ефективності реалізації програми секторальної бюджетної підтримки та проведення моніторингу їх результативності, Мінекономрозвитку спільно з Представництвом ЄС в Україні започатковано проведення засідань Спільної моніторингової групи.

На засіданнях планується обговорення питання реалізації програм, зокрема, щодо комплексного реформування державного управління, реалізації енергетичної стратегії та регіональної політики в Україні.

На підставі звітів про виконання показників результативності програм та управління державними фінансами передбачається визначення наявних проблем у процесі виконання зазначених програм секторальної бюджетної підтримки, а також шляхів їх вирішення.

У першому засіданні Спільної моніторингової групи взяли участь перший заступник Міністра економічного розвитку і торгівлі України М. Нефьодов, заступник Голови Національного агентства України з питань державної служби А. Заболотний, представники Секретаріату Кабінету Міністрів України, Міністерства фінансів, Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України, Національного агентства України з питань державної служби, Державного агентства з питань електронного врядування України.